Mała mama

7.2/10

Fabuła

“Mała mama” to poruszający film, który zadaje pytanie, czy możliwe jest zaprzyjaźnienie się z rodzicem, gdybyśmy spotkali się z nimi jako dzieci. Ośmioletnia Nelly doświadcza niezwykłego zdarzenia, gdy spotyka dziewczynkę, która jest łudząco podobna do jej matki. To spotkanie staje się punktem wyjścia do opowieści o przyjaźni, która potrafi przekroczyć pokoleniowe bariery i jest studium siły dziecięcej wyobraźni. Céline Sciamma, autorka nagrodzonego w Cannes “Portretu kobiety w ogniu”, w swoim najnowszym filmie porusza temat przepracowywania żałoby, jednak głównym wątkiem jest niezwykła czułość rodzinnych relacji i ciekawość świata, którą młodziutka Nelly zaraża nas wszystkich. “Mała mama” to film, który porusza serca i skłania do refleksji nad naszymi relacjami z bliskimi.

Cały film „Mała mama” online

Premiera filmu “Mała mama” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Céline Sciammę, a jego oryginalny tytuł to “Petite maman”. Jest to dramat psychologiczny o czasie trwania 72 minut. Premiera miała miejsce 1 marca 2021 roku we Francji. Scenariusz filmu również został napisany przez Céline Sciammę.

Gdzie oglądać „Mała mama” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ VOD, która jest znana z szerokiej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji.

Film “Nowe Horyzonty VOD” można obejrzeć na platformie Nowe Horyzonty VOD, która specjalizuje się w prezentowaniu niezależnych i artystycznych filmów z całego świata.

Film “Kino pod Baranami” można zobaczyć na platformie Kino pod Baranami, która jest znana z prezentowania klasycznych i kultowych filmów oraz organizowania festiwali filmowych.

Film “Moje Ekino” można oglądać na platformie Ekino, która słynie z bogatej biblioteki filmowej, w tym zarówno nowości kinowe, jak i klasyki.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!