Major Grom: Doktor Plagi

6.3/10

Fabuła

W filmie “Major Grom: Doktor Plagi” śmiały i nieustraszony policjant, major Grom, staje do walki z przestępczością w swoim rodzinnym mieście – Sankt-Petersburgu. Niezłomny w swojej misji, gromi wszelkie szumowiny, które wykorzystują innych dla własnej korzyści, dążąc do łatwego i beztroskiego życia. Jego niezwykła determinacja i umiejętności policyjne sprawiają, że staje się on prawdziwym koszmarem dla przestępców. Wraz z zespołem oddanych funkcjonariuszy, major Grom podejmuje się walki z tajemniczym Doktorem Plagą – geniuszem zbrodni, który terroryzuje miasto. Czy major Grom zdoła powstrzymać tego nieuchwytnego przeciwnika i przywrócić spokój mieszkańcom Sankt-Petersburga? “Major Grom: Doktor Plagi” to pełna akcji i napięcia historia, która porusza temat walki o sprawiedliwość i obrony wartości w obliczu rosnącej przestępczości.

Cały film „Major Grom: Doktor Plagi” online

Premiera filmu “Major Grom: Doktor Plagi” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Olega Trofima i miał swoją premierę 1 kwietnia 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Mayor Grom: Chumnoy Doktor”. Jest to rosyjski film akcji o czasie trwania 136 minut. Mimo że dzisiejsza data to 30 września 2023 roku, możemy spojrzeć na tę premierę jako na wydarzenie przeszłe, które miało miejsce ponad dwa lata temu.

Gdzie oglądać „Major Grom: Doktor Plagi” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!