Lulli

4.9/10

Fabuła

“Lulli” to poruszający film, który przenosi nas w świat młodej i ambitnej studentki medycyny o imieniu Lulli. Jej największym marzeniem jest stanie się najlepszym chirurgiem na świecie, a nic nie może jej w tym przeszkodzić – nawet niedawno zakończony związek z chłopakiem. Jednak los postanawia pokrzyżować jej plany, gdy podczas badania rezonansem magnetycznym zostaje porażona prądem. Ironią jest to, że po tym incydencie Lulli zaczyna słyszeć myśli innych ludzi. To, co kiedyś było dla niej nieosiągalne – kontakt z innymi i zrozumienie ich emocji – staje się teraz codziennością. Dziewczyna odkrywa zarówno możliwości, jak i zagrożenia płynące z posiadania takiej wiedzy. Czy Lulli wykorzysta swoje nowe zdolności do pomocy innym czy też utraci kontrolę nad własnym życiem? “Lulli” to film, który porusza temat różnorodności, empatii i konsekwencji posiadania nadzwyczajnych umiejętności.

Cały film „Lulli” online

Premiera filmu “Lulli” odbyła się już dnia 26 grudnia 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Césara Rodriguesa, a jego gatunek to komedia romantyczna. Powstał on w Brazylii i scenariusz został napisany przez Renato Fagundesa. Czas trwania filmu wynosi 90 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 28 października 2023 roku, możemy stwierdzić, że premiera filmu “Lulli” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Lulli” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!