Ludojad

4.1/10

Fabuła

“Ludojad” to poruszający film oparty na prawdziwych wydarzeniach, który eksploruje najgłębsze lęki człowieka i stawia go w bezpośrednim starciu z najgroźniejszym drapieżnikiem oceanu. Grupa przyjaciół postanawia spędzić wymarzone wakacje nurkując w krystalicznie czystych wodach urokliwego atolu na Pacyfiku. Niestety, ich plany zostają pokrzyżowane, gdy samolot, którym podróżują, ulega awarii i zmuszeni są do lądowania na środku bezkresnego oceanu. Uwięzieni na ratunkowej tratwie, oddaleni o 100 mil od brzegu, desperacko szukają pomocy. Jednak zamiast niej przyciągają uwagę krwiożerczych żarłaczy białych, którzy czają się w głębinach. Czy bohaterom uda się przetrwać ataki wygłodniałych rekinów? Ich jedyną nadzieją jest dotarcie do brzegu, gdzie będą mogli ocalić swoje życie. “Ludojad” to historia walki o przetrwanie, która wciągnie widza w mroczne i niebezpieczne głębiny oceanu, zadając pytanie: czy człowiek jest naprawdę górą w tym bezlitosnym świecie?

Cały film „Ludojad” online

Premiera filmu “Ludojad”, wyreżyserowanego przez Martina Wilsona, odbyła się już 4 maja 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Great White”, a jest on zaliczany do gatunku thriller. Produkcja filmu miała miejsce w Australii, a scenariusz został napisany przez Michaela Boughena. Czas trwania filmu wynosi 91 minut.

Dzisiejsza data to 27 listopada 2023 roku, więc premiera filmu “Ludojad” odbyła się już w przeszłości. Film ten zapewne wzbudził wiele emocji i zainteresowania ze względu na swoją fabułę i gatunek. Reżyser Martin Wilson z pewnością starał się stworzyć napięcie i trzymać widzów w niepewności przez cały czas trwania filmu.

“Ludojad” to historia, która rozgrywa się w australijskich wodach, gdzie grupa ludzi musi stawić czoła śmiertelnemu zagrożeniu ze strony wielkiego białego rekina. Thriller ten zapewne dostarczał widzom wiele adrenaliny i niezapomnianych chwil.

Premiera filmu “Ludojad” była ważnym wydarzeniem dla kinematografii, a teraz, po latach od jego premiery, możemy cieszyć się jego sukcesem i doceniać wysiłek całej ekipy twórców.

Gdzie oglądać „Ludojad” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ oraz w serwisie Player+. Serwis Player+ słynie z szerokiej oferty filmów, seriali i programów telewizyjnych, w tym również premierowych produkcji. Natomiast film “cineman” nie jest wymieniony w dostępnych informacjach, więc nie można określić, gdzie można go oglądać.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!