Lucy i Desi

6.4/10

Fabuła

W filmie “Lucy i Desi” przenosimy się w czasie do tygodniowego cyklu produkcyjnego kultowego serialu “Kocham Lucy”. Główne role wcielają się w niezwykle utalentowane aktorskie duety – Lucille Ball (Nicole Kidman) i Desi Arnaz (Javier Bardem). W trakcie intensywnych dni pełnych prób i nagrywań, bohaterowie muszą stawić czoła nie tylko trudnościom zawodowym, ale również osobistym, które zagrażają ich małżeństwu i karierom. Reżyserem tego poruszającego dramatu zza kulis jest utalentowany Aaron Sorkin. Przeżyj niezapomnianą podróż do złotej ery telewizji i odkryj tajemnice, które skrywają się za fasadą świetności. “Lucy i Desi” to film, który porusza, inspiruje i pozwala nam spojrzeć na życie gwiazd z zupełnie nowej perspektywy.

Cały film „Lucy i Desi” online

Premiera filmu “Lucy i Desi”, znanego również jako “Being the Ricardos”, odbyła się 2 grudnia 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Aarona Sorkina, który jest jedynym reżyserem produkcji. “Lucy i Desi” to biograficzny dramat, który opowiada historię życia Lucy i Desiego Arnaza, słynnej pary aktorskiej.

Film został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych i trwa 132 minuty. Scenariusz do produkcji również napisał Aaron Sorkin, który postarał się oddać autentyczność i emocje związane z życiem tej ikonicznej pary.

Mimo że dzisiejsza data to 20 września 2023 roku, premiera filmu “Lucy i Desi” już się odbyła prawie dwa lata temu. Jednakże, nadal można cieszyć się tym filmem, który zapewne zdobył uznanie krytyków i przyciągnął uwagę widzów swoją doskonałą reżyserią, scenariuszem i aktorskimi występami.

Gdzie oglądać „Lucy i Desi” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, a jednym z serwisów, na którym jest dostępny, jest Amazon Prime Video. Amazon Prime Video to popularny serwis streamingowy, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Słynie z oryginalnych produkcji, takich jak “The Marvelous Mrs. Maisel” czy “The Boys”, oraz z bogatej biblioteki filmowej, w której można znaleźć zarówno nowości kinowe, jak i klasyki. Serwis ten umożliwia oglądanie filmów na różnych urządzeniach, takich jak telewizory Smart TV, telewizory z funkcją Fire TV Stick, smartfony, tablety i komputery.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!