Luca

7.4/10

Fabuła

“Luca” to magiczna animacja od studia Disney/Pixar, która przenosi nas do urokliwego nadmorskiego miasteczka na włoskiej Riwierze. Film opowiada niezwykłą historię dwóch przyjaciół, którzy przeżywają niezapomniane chwile dorastania. Ich letnie przygody są pełne niekończących się przejażdżek na skuterze i rozkoszowania się pysznymi lodami. Jednak ich beztroską zabawę zagraża tajemnica, którą skrywają – oboje są morskimi potworami, zamieszkującymi świat ukryty pod powierzchnią wody. Czy uda im się zachować swoją tożsamość w świecie ludzi? “Luca” to film, który porusza ważne tematy przyjaźni, akceptacji i odwagi, a jednocześnie zachwyca pięknymi animacjami i emocjonującą fabułą.

Cały film „Luca” online

Premiera filmu “Luca” odbyła się już 28 maja 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Enrico Casarosę i jest połączeniem animacji, komedii i przygody. Jego produkcja odbyła się w USA. Scenariusz został napisany przez Jessego Andrewsa i Mike’a Jonesa. Czas trwania filmu wynosi 95 minut. Dzisiejsza data to 9 lipca 2023 roku, więc premiera “Luca” miała miejsce już dawno temu, ponad dwa lata temu. Film zdążył już podbić serca widzów swoją uroczą historią i wspaniałymi animacjami.

Gdzie oglądać „Luca” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. Disney+ – Serwis VOD, który słynie z posiadania szerokiej biblioteki filmów i seriali Disneya, w tym klasycznych animacji, filmów Marvela, produkcji Pixar oraz treści związanych z Gwiezdnymi Wojnami.

2. Canal + Premiery – Kanał telewizyjny oferujący dostęp do najnowszych premier filmowych. Można oglądać filmy na żywo lub skorzystać z usługi Canal+ online, która umożliwia dostęp do materiałów w dowolnym czasie.

3. iTunes – Platforma cyfrowej dystrybucji, która umożliwia zakup i wypożyczenie filmów online. Słynie z szerokiej gamy dostępnych tytułów oraz wysokiej jakości transmisji.

4. Rakuten TV – Serwis VOD oferujący możliwość zakupu lub wypożyczenia filmów online. Jest znany z różnorodności dostępnych tytułów oraz opcji oglądania w wysokiej rozdzielczości.

Wszystkie wymienione serwisy umożliwiają oglądanie filmów w wygodny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu i dostosowania się do harmonogramu telewizyjnego.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!