Lou

5.9/10

Fabuła

“Złamane granice” to poruszający thriller, który przenosi nas w świat Lou, kobiety przekonanej, że najtrudniejsze chwile życia ma już za sobą. Jednak wszystko zmienia się, gdy pewna zdesperowana matka błaga ją o pomoc w odnalezieniu porwanej córki. W czasie niebezpiecznej podróży przez burzę, Lou i matka muszą stawić czoła własnym ograniczeniom i ryzykować własne życie. W miarę jak tajemnice z ich przeszłości wychodzą na jaw, odkrywamy mroczną prawdę, która wstrząśnie naszymi emocjami. “Złamane granice” to film, który nie tylko trzyma w napięciu, ale także skłania do refleksji nad siłą i determinacją ludzkiego ducha w obliczu najtrudniejszych sytuacji.

Cały film „Lou” online

Premiera filmu “Lou” odbyła się już 23 września 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Annę Foerster, a jego gatunki to dramat, kryminał i akcja. Produkcja pochodzi z USA. Scenariusz został napisany przez Maggie Cohn i Jacka Stanleya. Czas trwania filmu wynosi 107 minut.

Gdzie oglądać „Lou” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników oraz możliwość oglądania treści w dowolnym miejscu i czasie dzięki funkcji streamingu.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!