Lombard

7.3/10

Fabuła

“Lombard” to pełna emocji historia Joli i Wieska, którzy prowadzą jeden z największych lombardów w Europie. Ich codzienność to szare ulice biednej dzielnicy, ale wśród tego wszystkiego istnieje para kolorowych ptaków – bohaterów naszej opowieści. Biznes, który kiedyś kwitł, teraz podupada, a przeniesienie magazynu do bytomskich przedmieść tylko pogarsza sytuację. Dodatkowo, rodzinne niesnaski i napięcia w związku sprawiają, że para jest na skraju rozpadu. Jednak Jola nie poddaje się i wpada na pewien pomysł, który może uratować ich przed bankructwem. Czy uda im się odbudować relację i odnaleźć miłość wśród sterty kabli? Przekonajcie się sami, jak ta historia pełna determinacji, odwagi i nadziei może zmienić życie bohaterów i nasze spojrzenie na świat.

Cały film „Lombard” online

Premiera filmu “Lombard” odbyła się już w przeszłości, dokładnie 30 marca 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Łukasza Kowalskiego, który jest jedynym reżyserem produkcji. Jest to dokumentalny film o czasie trwania 78 minut. Scenariusz również został napisany przez Łukasza Kowalskiego. “Lombard” jest polską produkcją filmową.

Gdzie oglądać „Lombard” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ oraz w serwisie VOD Canal+ Online. Serwis VOD Canal+ Online słynie z szerokiej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji, oryginalnych seriali oraz programów sportowych. Natomiast film “MDAG” można znaleźć na platformie Netflix, która jest jednym z najpopularniejszych serwisów VOD na świecie. Netflix słynie z bogatej biblioteki filmowej i serialowej, w tym zarówno produkcji oryginalnych, jak i klasyków kina.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!