Lokatorka

5.4/10

Fabuła

W filmie “Lokatorka” mieszkańcy spokojnej kamienicy na warszawskim Mokotowie zostają wstrząśnięci pojawieniem się tajemniczego prawnego właściciela budynku. Ten bezwzględny mężczyzna zaczyna siłą zmuszać kolejne rodziny do opuszczenia swoich mieszkań. Jednak najbardziej zdeterminowana w obronie swojego domu jest Janina Markowska, która nie zamierza opuścić miejsca, w którym jej rodzina mieszka od ponad 70 lat. Niestety, kiedy budynek zaczyna pustoszeć, a Janina znika w tajemniczych okolicznościach, policja rozpoczyna dochodzenie. Na czele specgrupy stoi oficer Anna Szerucka, która odkrywa kolejne poszlaki prowadzące do intrygi, w którą zamieszani są politycy, agenci dawnych służb oraz wpływowi członkowie palestry. Rozpoczyna się nierówna walka z układem, gdzie stawką jest nie tylko życie, ale także prawa i godność wyrzucanych na bruk mieszkańców. Czy Anna Szerucka będzie w stanie odkryć prawdę i zapewnić sprawiedliwość? “Lokatorka” to film pełen napięcia, intrygi i emocji, który porusza ważne społeczne tematy i skłania do refleksji nad prawami człowieka.

Cały film „Lokatorka” online

Premiera filmu “Lokatorka”, wyreżyserowanego przez Michała Otłowskiego, odbyła się 20 września 2021 roku. Ten dramatyczny i sensacyjny film, wyprodukowany w Polsce, został stworzony na podstawie scenariusza autorstwa Jacka Mateckiego i Tomasza Klimali. Jego czas trwania wynosi 118 minut.

Dzisiejsza data to 20 września 2023 roku, więc premiera filmu “Lokatorka” miała miejsce już dwa lata temu. Film ten z pewnością wzbudził wiele emocji wśród widzów, którzy mogli delektować się historią przedstawioną na ekranie przez ponad dwie godziny.

Gdzie oglądać „Lokatorka” online?

Film można oglądać w różnych miejscach, takich jak:

1. Canal + – Serwis Canal + oferuje dostęp do filmów poprzez platformę VOD. Słynie z szerokiej gamy filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych.

2. Canal + Premiery – Kanał Canal + Premiery specjalizuje się w premierowych filmach. Można je oglądać na platformie VOD Canal +, która oferuje również wiele innych treści.

3. TVP – Telewizja Polska (TVP) udostępnia filmy na swojej platformie VOD. Jest to serwis publiczny, który oferuje różnorodne treści, w tym filmy polskie i zagraniczne.

4. Play Now – Play Now to platforma VOD oferowana przez operatora telekomunikacyjnego Play. Można tam znaleźć filmy, seriale oraz programy telewizyjne.

5. Polsat – Telewizja Polsat posiada własną platformę VOD, na której można oglądać filmy i seriale. Słynie z różnorodnej oferty treści rozrywkowych.

6. Rakuten – Rakuten TV to serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Słynie z wysokiej jakości obrazu i dźwięku oraz możliwości wynajmu lub zakupu filmów.

7. Chili – Chili to kolejny serwis VOD, w którym można oglądać filmy. Jest znany z dużej biblioteki filmowej oraz możliwości wypożyczania lub kupowania filmów.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!