Licorice Pizza

6.7/10

Fabuła

“Licorice Pizza” to film, który przenosi nas w czasy wolności i rewolucyjnej muzyki lat siedemdziesiątych. Opowieść o szczenięcym zauroczeniu Alany i Gary’ego, dwójki dorastających w Los Angeles, jest ukazana z ogromną czułością i sentymentem do tej epoki. W tle ich romansu rozgrywają się wydarzenia związane z powstawaniem pierwszych filmowych mega produkcji w Fabryce Snów oraz wielkimi przemianami kulturowymi czasu wolnej miłości. “Licorice Pizza” to nie tylko historia miłości, ale także hołd złożony niezapomnianym czasom, które kształtowały naszą kulturę.

Cały film „Licorice Pizza” online

Premiera filmu “Licorice Pizza” odbyła się już 26 listopada 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Paula Thomasa Andersona, który jest jedynym reżyserem produkcji. “Licorice Pizza” to połączenie dramatu i komedii, a jego scenariusz również został napisany przez Paula Thomasa Andersona. Film trwa 133 minuty i został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Mimo że dzisiejsza data to 1 lipca 2023 roku, premiera “Licorice Pizza” już się odbyła, dając widzom możliwość zanurzenia się w historii przedstawionej na ekranie.

Gdzie oglądać „Licorice Pizza” online?

HBO Max – Film można oglądać na platformie streamingowej HBO Max, która słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji HBO.

Canal + Premiery – Film można oglądać na platformie Canal + Premiery, która oferuje dostęp do najnowszych filmów i premierowych produkcji.

Player+ – Film można oglądać na platformie Player+, która jest jednym z najpopularniejszych polskich serwisów VOD. Player+ oferuje szeroki wybór filmów, seriali oraz programów telewizyjnych.

Amazon Prime Video – Film można oglądać na platformie Amazon Prime Video, która jest znana z bogatej biblioteki filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji Amazon Studios.

Play Now – Film można oglądać na platformie Play Now, która oferuje dostęp do różnorodnych treści wideo, w tym filmów, seriali i programów telewizyjnych.

iTunes – Film można oglądać na platformie iTunes, która jest popularnym sklepem cyfrowym firmy Apple. Oprócz zakupu filmu, iTunes umożliwia również jego wypożyczenie lub streaming.

Rakuten TV – Film można oglądać na platformie Rakuten TV, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali do wypożyczenia lub zakupu.

Chili – Film można oglądać na platformie Chili, która jest serwisem VOD oferującym dostęp do różnorodnych treści wideo, w tym filmów i seriali. Chili słynie z możliwości zakupu lub wypożyczenia filmów.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!