Lewandowski Nieznany

4.3/10

Fabuła

“Lewandowski Nieznany” to film, który ukazuje niezwykłą drogę, jaką przeszedł młody chłopak z małego miasteczka w Polsce, by stać się jednym z najlepszych napastników swojego pokolenia. To opowieść o tym, jak Robert Lewandowski przekraczał granice futbolu swoimi występami na boisku i zachowaniem poza nim. Film przedstawia wiele aspektów życia Lewandowskiego, w tym jego młode lata, miłość do rodziny i przyjaciół oraz niezachwianą etykę pracy i poświęcenie.

Dokument składa się z rozmów z samym Lewandowskim oraz ze światowej klasy piłkarzami, trenerami i innymi sportowcami, takimi jak Xavi Hernandez, Thierry Henry, Jürgen Klopp i Zbigniew Boniek. W filmie pojawiają się również jego żona Anna Lewandowska, rodzina i bliscy przyjaciele. Poprzez ekskluzywne wywiady film przedstawia nieznany dotąd obraz początków kariery Lewandowskiego w Polsce, jego wzrost popularności w takich klubach jak Borussia Dortmund i Bayern Monachium oraz jego rolę w drużynie jako dominującego strzelca i kapitana reprezentacji narodowej.

Obraz obejmuje również transfer Lewandowskiego do FC Barcelony i przedstawia, jak ten ruch był postrzegany przez ekspertów i fanów, dodając własną perspektywę piłkarza i powody jego decyzji. “Lewandowski Nieznany” to film, który z pewnością zainteresuje nie tylko fanów piłki nożnej, ale również osoby zainteresowane historią sukcesu i determinacji.

Cały film „Lewandowski Nieznany” online

W dniu dzisiejszym, czyli 12 czerwca 2023 roku, możemy już spojrzeć na premierę filmu “Lewandowski Nieznany” z perspektywy czasu. Film ten został wyreżyserowany przez Macieja Kowalczuka i swoją premierę miał 28 marca 2023 roku. Był to długo oczekiwany dokumentalny i sportowy obraz, który opowiadał o życiu i karierze jednego z najlepszych piłkarzy na świecie – Roberta Lewandowskiego. Film został wyprodukowany w Polsce i trwał 89 minut. Premiera ta była wyjątkowym wydarzeniem dla fanów piłki nożnej oraz dla wszystkich, którzy interesują się historią życia i kariery Roberta Lewandowskiego.

Gdzie oglądać „Lewandowski Nieznany” online?

Prime Video to serwis vod, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Można go oglądać na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony czy tablety. Amazon Prime Video słynie z oryginalnych produkcji, takich jak “The Marvelous Mrs. Maisel” czy “The Man in the High Castle”.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!