Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw

6.8/10

Fabuła

W filmie “Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw” Królestwo Ziemi jest terroryzowane przez barbarzyńców z innych wymiarów, pod dowództwem Shao Kahna. Aby raz na zawsze zakończyć tę okrutną rzeź, Lord Raiden podejmuje decyzję o zorganizowaniu ostatecznego turnieju Mortal Kombat, który zadecyduje o przyszłości Ziemi. W celu pokonania wrogów, Raiden powołuje specjalną elitarną drużynę, składającą się z Johnny’ego Cage’a, Sonyi Blade, Liu Kanga i kilku nowych odważnych bohaterów. Ci bohaterowie ryzykują swoje życie, aby stawić czoła najbardziej krwiożerczym bestiom z innego świata. Stawką jest przyszłość Ziemi. Czy dobro okaże się silniejsze od zła? Przekonaj się, jak potoczą się losy bohaterów w tej epickiej walce o przetrwanie!

Cały film „Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw” online

Premiera filmu “Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Ethana Spauldinga i miał swoją premierę 30 sierpnia 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms”. Jest to film z gatunku Fantasy i Akcji, wyprodukowany w USA. Scenariusz został napisany przez Jeremy’ego Adamsa. Czas trwania filmu wynosi 80 minut.

Dzisiejsza data to 8 grudnia 2023 roku, więc premiera filmu “Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw” jest już przeszłością. Film cieszył się dużym zainteresowaniem widzów, którzy mieli okazję zobaczyć go na dużym ekranie. Ethan Spaulding jako jedyny reżyser filmu z pewnością wprowadził swoją wizję do produkcji, tworząc dynamiczną i pełną akcji historię. Jeremy Adams stworzył scenariusz, który zapewnił emocjonujące i wciągające doświadczenie dla widzów.

“Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms” to film, który połączył elementy fantasy i akcji, tworząc unikalną mieszankę gatunkową. Produkcja filmowa odbyła się w USA, co zapewniło wysoką jakość wykonania i efekty specjalne. Film trwał 80 minut, co pozwoliło na przedstawienie pełnej historii i rozwinięcie wątków postaci.

Premiera filmu “Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw” była wydarzeniem, na które czekało wielu fanów serii. Teraz, po premierze, widzowie mogą cieszyć się pełnymi emocji i akcji przygodami bohaterów Mortal Kombat w swoich domach, oglądając ten niezapomniany film.

Gdzie oglądać „Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ oraz w serwisie VOD Canal+ Online. Serwis Canal+ Online słynie z szerokiej oferty filmów, seriali, programów sportowych oraz dostępu do kanałów telewizyjnych Canal+.

Film można również znaleźć na platformie Amazon Prime Video. Amazon Prime Video to popularny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów oraz oryginalnych produkcji Amazon Studios.

Inną opcją jest serwis VOD Rakuten TV, gdzie również można znaleźć film. Rakuten TV słynie z dużej biblioteki filmowej, w której można znaleźć zarówno najnowsze produkcje, jak i klasyki kina.

Kolejnym miejscem, gdzie można obejrzeć film, jest serwis VOD Chili. Chili to platforma, która oferuje dostęp do szerokiego wyboru filmów i seriali, w tym również najnowszych premier kinowych.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!