Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun

6.7/10

Fabuła

“Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” to film, który przenosi nas w świat tajemniczego magazynu o niezwykłej historii. Po tragicznej śmierci Arthura Howitzera Juniora, redaktora popularnego amerykańskiego czasopisma “Kurier Francuski”, zespół redakcyjny postanawia napisać nekrolog, który stanie się hołdem dla ich ukochanego przywódcy.

Opowieść składa się z czterech niezwykłych historii, które ukazują różne aspekty życia Arthura Howitzera. Pierwsza z nich, “Reporter na rowerze”, przenosi nas w podejrzane dzielnice miasta, gdzie Arthur śmiało tropił przestępców i odkrywał mroczne tajemnice.

Druga historia, “Konkretne arcydzieło”, opowiada o niepoczytalnym malarzu, jego strażniczce i muzie oraz pazernych marszandach. To opowieść o sztuce, namiętnościach i manipulacji, która wciąga nas w wir emocji i intryg.

Trzecia opowieść, “Poprawki do manifestu”, dokumentuje miłość i śmierć na barykadach podczas buntu studenckiego. To historia walki o wolność i ideałów, która porusza najgłębsze struny naszych serc.

Ostatnia historia, “Prywatna jadalnia komisarza”, to pełna napięcia opowieść o narkotykach, porwaniach i wyrafinowanej kuchni. W tej historii Arthur Howitzer staje w obliczu największego zagrożenia, które zagraża nie tylko jego życiu, ale także całemu magazynowi.

“Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” to film, który wciąga nas w świat tajemnic, emocji i niezwykłych historii. To opowieść o pasji, odwadze i poświęceniu, która zostawi niezapomniane wrażenie na widzach.

Cały film „Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” online

Premiera filmu “Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun”, wyreżyserowanego przez Wesa Andersona, odbyła się już 12 lipca 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The French Dispatch”. Film, który trwa 108 minut, należy do gatunków dramatu, komedii i romansu. Został wyprodukowany w USA i Niemczech. Scenariusz filmu również został napisany przez Wesa Andersona.

Dzisiejsza data to 8 lipca 2023 roku, więc premiera filmu “Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” miała miejsce już dawno temu. Jednakże, można nadal cieszyć się tym filmem, który zdobył uznanie krytyków i publiczności swoją unikalną narracją i charakterystycznym stylem reżyserskim Andersona.

Gdzie oglądać „Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” online?

Film można oglądać na serwisach VOD takich jak Canal+, Canal+ Premiery, Player+ oraz Rakuten.

Canal+ to popularny serwis VOD, który słynie z szerokiej oferty filmowej, w tym najnowszych produkcji kinowych, seriali oraz programów sportowych.

Canal+ Premiery to dodatkowy kanał Canal+, który specjalizuje się w premierowych filmach i serialach.

Player+ to platforma VOD oferująca różnorodne treści, w tym filmy, seriale, programy telewizyjne oraz transmisje sportowe.

Rakuten to globalna platforma VOD, która umożliwia oglądanie filmów i seriali z różnych krajów.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!