Królowe przekrętu

5.9/10

Fabuła

W filmie “Królowe przekrętu” świat staje do góry nogami, gdy Connie i JoJo odkrywają niekończące się możliwości rabatów, kuponów i przecen. To, co zaczyna się od niewinnego pomysłu na wykorzystanie darmowych kartonów płatków śniadaniowych, szybko przeradza się w niezwykłą przygodę wartą 40 milionów dolarów.

Przyjaciółki nie spodziewają się, że ich drobny przekręt z kuponami może przyciągnąć uwagę cwanych gospodyń domowych i wprowadzić je w świat dużej kasy. Jednak im więcej pieniędzy, tym większe problemy. Na ich drodze staje charyzmatyczny duet śledczych, którzy są gotowi zrobić wszystko, aby odkryć spisek i schwytać osoby odpowiedzialne za ten nielegalny proceder.

“Królowe przekrętu” to pełna humoru i zwrotów akcji komedia, która pokazuje, jak łatwo można wpaść w pułapkę własnych oszustw. Czy Connie i JoJo będą w stanie uniknąć konsekwencji swoich działań? Czy uda im się utrzymać swoje tajemnice przed śledczymi? Przekonaj się sam, oglądając ten film pełen niespodzianek i zabawy.

Cały film „Królowe przekrętu” online

Premiera filmu “Królowe przekrętu” odbyła się już dnia 26 sierpnia 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Arona Gaudeta i Gitę Pullapilly. Oryginalny tytuł produkcji to “Queenpins”. Jest to komedia o czasie trwania 110 minut. Scenariusz filmu został napisany przez tych samych reżyserów. “Królowe przekrętu” zostały wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych.

Gdzie oglądać „Królowe przekrętu” online?

Film można oglądać na serwisach VOD takich jak Amazon Prime Video, Play Now, Cineman oraz Rakuten. Amazon Prime Video słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych. Play Now to polski serwis VOD oferujący różnorodne filmy i seriale. Cineman to platforma VOD, która specjalizuje się w filmach niezależnych i artystycznych. Natomiast Rakuten to japoński serwis VOD, który oferuje zarówno filmy i seriale, jak i zakupy online.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!