Kolejne 365 dni

3.7/10

Fabuła

W filmie “Kolejne 365 dni” po burzliwych wydarzeniach Anna zostaje odesłana do więzienia, a Laura i Massimo stają w obliczu poważnych problemów w swoim małżeństwie. Para, która wcześniej nie miała zbyt wiele czasu dla siebie, teraz musi zmierzyć się z jeszcze większym dystansem między sobą. Laura, czując się znudzona i samotna, oddaje się całkowicie pracy w swoim atelier. Jednak nie może zapomnieć o Kanaryjczyku Nacho, z którym łączy ją niezwykła więź. Kiedy Laura zaczyna odczuwać coraz większe napięcie między dwoma mężczyznami, musi podjąć trudną decyzję – czy będzie zmuszona dokonać wyboru między miłością i lojalnością? “Kolejne 365 dni” to film pełen emocji, namiętności i nieoczekiwanych zwrotów akcji, który porusza temat trudnych wyborów i konsekwencji, jakie mogą wyniknąć z decyzji podjętych w imię miłości.

Cały film „Kolejne 365 dni” online

Film “365 dni” został wyreżyserowany przez Barbarę Białowąs i Tomasza Mandesa. Jego premiera odbyła się 19 sierpnia 2022 roku. Film należy do gatunku erotycznego i został wyprodukowany w Polsce. Scenariusz filmu został napisany przez Blankę Lipińską i Tomasza Mandesa. Czas trwania filmu wynosi 112 minut.

Gdzie oglądać „Kolejne 365 dni” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które są tworzone specjalnie dla tej platformy.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!