Kolacja dla czworga

6.2/10

Fabuła

“Kolacja dla czworga” to pełna humoru i romantyzmu komedia, która w równolegle biegnących wątkach przedstawia historię czterech przyjaciół, którzy wchodzą w alternatywne związki, kwestionując tradycyjne pojęcie bratnich dusz.

Główni bohaterowie, Anna, Michał, Kasia i Piotr, są niezwykle bliskimi przyjaciółmi od lat. Jednak ich życie uczuciowe zostaje całkowicie wywrócone do góry nogami, gdy każde z nich niespodziewanie spotyka kogoś nowego. Wszyscy czterej zaczynają eksperymentować z alternatywnymi formami związków, które stawiają pod znakiem zapytania dotychczasowe przekonania o bratnich duszach.

Anna, zawsze wierząca w miłość od pierwszego wejrzenia, spotyka mężczyznę o zupełnie innym charakterze niż jej dotychczasowi partnerzy. Michał, romantyk i marzyciel, zakochuje się w kobiecie, która jest jego całkowitym przeciwieństwem. Kasia, pragmatyczna i nieufna wobec miłości, odkrywa uczucie do osoby, której wcześniej była niezwykle niechętna. Natomiast Piotr, sceptyk i cynik w sprawach sercowych, zostaje uwiedziony przez osobę, której nigdy by się nie spodziewał.

W miarę jak czwórka przyjaciół eksploruje nowe relacje, ich przekonania i wartości są nieustannie testowane. Czy alternatywne związki mogą przynieść im prawdziwe szczęście? Czy bratnie dusze istnieją naprawdę, czy może są tylko iluzją? “Kolacja dla czworga” zadaje te pytania, prowokując do refleksji nad naturą miłości i relacji międzyludzkich.

Ta unikalna komedia romantyczna porusza tematy, które dotykają każdego z nas. Przeplatając humor z głębszym przesłaniem, film skłania do zastanowienia się nad własnymi przekonaniami o miłości i otwartości na nowe doświadczenia. “Kolacja dla czworga” to doskonały wybór dla wszystkich poszukujących zarówno rozrywki, jak i inspiracji do odkrywania nowych aspektów swojego życia uczuciowego.

Cały film „Kolacja dla czworga” online

Premiera filmu “Kolacja dla czworga”, wyreżyserowanego przez Alessio Maria Federici, odbyła się już 5 stycznia 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “4 metà”, a jest on komedią romantyczną. Film został wyprodukowany we Włoszech, a scenariusz został napisany przez Martino Coli. Czas trwania filmu wynosi 90 minut.

Gdzie oglądać „Kolacja dla czworga” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!