Kobieta w oknie

5.6/10

Fabuła

W mrocznym thrillerze “Kobieta w oknie” młoda psycholog dziecięca z Nowego Jorku, która cierpi na lęk przestrzeni, nawiązuje nietypową przyjaźń z sąsiadką mieszkającą po drugiej stronie ulicy. Jednak gdy tajemnicza kobieta nagle znika, nasza bohaterka zaczyna podejrzewać, że to nieprzypadkowe zniknięcie. Wraz z odkrywaniem szokujących tajemnic, okazuje się, że nikt i nic nie jest tym, czym się wydaje. Czy nasza bohaterka odkryje prawdę i uratuje siebie przed niebezpieczeństwem? Przygotujcie się na emocjonującą podróż przez labirynt intryg i zaskakujących zwrotów akcji w “Kobiecie w oknie”.

Cały film „Kobieta w oknie” online

Premiera filmu “Kobieta w oknie” odbyła się już 14 maja 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Joe Wrighta, a jego oryginalny tytuł to “The Woman in the Window”. Jest to kryminalny, thriller psychologiczny wyprodukowany w USA. Scenariusz filmu został napisany przez Tracy Lettsa. Czas trwania filmu wynosi 102 minuty.

Gdzie oglądać „Kobieta w oknie” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które są tworzone specjalnie dla tej platformy.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!