Kobieta na dachu

6.2/10

Fabuła

“Kobieta na dachu” to poruszający film, który ukazuje historię Miry Napieralskiej – doświadczonej położnej w wieku przedemerytalnym. Mieszka ona z mężem i dorosłym synem, jednak z biegiem lat więzi w tej rodzinie zaczynają się rozluźniać. Jednak to właśnie syn okazuje Mirze więcej empatii i zrozumienia niż jej własny mąż.

Pewnego dnia, podczas zwykłego poranka, Mira podejmuje niespodziewaną decyzję, której nikt by się po niej nie spodziewał. Ten desperacki krok, którego przyczyny nie są od razu znane, ma poważne konsekwencje prawne. Powoli zaczyna również wpływać na relacje rodzinne, karierę zawodową i stan psychiczno-emocjonalny bohaterki.

Sensacyjne zawiązanie akcji “Kobiety na dachu” staje się punktem wyjścia dla głębokiego dramatu egzystencjalnego. Film ukazuje życiową katastrofę, jaką może spowodować poczucie osamotnienia wśród najbliższych oraz bezradność w obliczu trudnych sytuacji. Przeplatając elementy sensacji i psychologicznego napięcia, produkcja ta skłania do refleksji nad kondycją ludzkiego umysłu i siłą relacji rodzinnych.

Cały film „Kobieta na dachu” online

Premiera filmu “Kobieta na dachu” odbyła się już 11 czerwca 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Annę Jadowską, która była jedynym reżyserem produkcji. “Kobieta na dachu” to dramat, który został wyprodukowany we współpracy między Polską, Francją i Szwecją. Scenariusz filmu również został napisany przez Annę Jadowską. Czas trwania filmu wynosi 97 minut.

Dzisiejsza data to 4 listopada 2023 roku, więc premiera filmu “Kobieta na dachu” odbyła się już ponad rok temu. Film z pewnością zdobył uznanie widzów i krytyków dzięki swojemu dramatycznemu charakterowi oraz talentowi Anny Jadowskiej jako reżyserki. Produkcja, będąca efektem współpracy trzech krajów, zapewne przyciągnęła uwagę międzynarodowej publiczności. Z pewnością warto było poświęcić 97 minut na obejrzenie tego filmu, który zapewne porusza ważne tematy i wciąga widza w swoją historię.

Gdzie oglądać „Kobieta na dachu” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Serwis Player+ oferuje szeroki wybór filmów do oglądania online. Słynie z dużej biblioteki filmowej oraz możliwości oglądania programów telewizyjnych na żądanie.

Play Now to platforma VOD, która umożliwia oglądanie filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten jest dostępny dla klientów sieci Play.

Polsat udostępnia swoje filmy i programy telewizyjne na platformie VOD, gdzie można je oglądać w dowolnym czasie.

Nowe Horyzonty VOD to serwis, który specjalizuje się w filmach niezależnych i artystycznych. Oferuje szeroki wybór produkcji z różnych krajów i gatunków.

Kino pod Baranami to platforma VOD, która umożliwia oglądanie filmów artystycznych, dokumentalnych i klasycznych. Słynie z prezentowania wysokiej jakości produkcji filmowych.

Moje Ekino to serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Słynie z dużej biblioteki filmowej oraz możliwości oglądania treści w wysokiej jakości.

Rakuten to platforma VOD, która umożliwia oglądanie filmów, seriali i programów telewizyjnych. Słynie z różnorodności treści oraz możliwości wynajmu lub zakupu filmów.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!