Klątwa Bridge Hollow

5.7/10

Fabuła

W filmie “Klątwa Bridge Hollow” śledzimy historię nastoletniej dziewczyny, która przypadkowo uwolniła starożytnego i psotliwego ducha w Halloween. Skutkiem tego dekoracje ożywają i siają spustoszenie. Aby uratować swoje miasteczko, bohaterka musi nawiązać nieoczekiwaną współpracę z ostatnią osobą, z którą chciałaby to robić – swoim ojcem! Wraz z niezwykłą drużyną będą musieli stawić czoła rosnącemu chaosowi i odkryć tajemnice związane z przeklętym Bridge Hollow. Czy uda im się przywrócić porządek i pokonać ducha? “Klątwa Bridge Hollow” to pełna przygód i emocji opowieść, która uczy nas, że czasem najmniej spodziewane sojusze mogą okazać się kluczem do sukcesu. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż przez magiczny świat Halloween!

Cały film „Klątwa Bridge Hollow” online

Premiera filmu “Klątwa Bridge Hollow” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Jeffa Wadlowa, a jego oryginalny tytuł to “The Curse of Bridge Hollow”. Został on wydany 14 października 2022 roku. Jest to komedia familijna o czasie trwania 91 minut. Scenariusz filmu został napisany przez Todda Bergera i Johna R. Moreya. Produkcja filmu odbyła się w USA.

Gdzie oglądać „Klątwa Bridge Hollow” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!