Kiedyś byłem sławny

6.6/10

Fabuła

“Kiedyś byłem sławny” to poruszający film opowiadający historię Vince’a, byłego gwiazdora popu, który teraz zmaga się z samotnością i desperacją. Pragnąc powrotu na scenę, zaczyna występować na ulicach Peckham, w nadziei, że ktoś go usłyszy. To właśnie tam spotyka Steviego, autystycznego młodego perkusistę o niezwykłym wyczuciu rytmu. Ich spontaniczna jam session staje się początkiem nieoczekiwanej przyjaźni między dwoma wyobcowanymi artystami. Przez siłę muzyki tworzy się między nimi wyjątkowa więź, która przynosi im nową nadzieję i inspirację do odnalezienia swojego miejsca w świecie. “Kiedyś byłem sławny” to film, który porusza serca widzów i pokazuje, że nawet w najtrudniejszych chwilach można znaleźć drogę do spełnienia i szczęścia.

Cały film „Kiedyś byłem sławny” online

Dzisiejsza data to 27.10.2023, a więc premiera filmu “Kiedyś byłem sławny” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Eddiego Sternberga, jedynego reżysera produkcji. Oryginalny tytuł filmu to “I Used to Be Famous”, a jego premiera miała miejsce 9 września 2022 roku. “Kiedyś byłem sławny” to film z gatunku dramatu, komedii i musicalu, który został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii. Scenariusz filmu został napisany przez Eddiego Sternberga i Zaka Kleina. Czas trwania filmu wynosi 104 minuty.

Gdzie oglądać „Kiedyś byłem sławny” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!