Kate

6/10

Fabuła

Kate to pełna napięcia i emocji historia bezwzględnej zabójczyni, która nagle zostaje otruta. Zostało jej tylko 24 godziny życia, ale zamiast skupić się na zemście, niespodziewanie nawiązuje ona niezwykłą więź z córką jednej ze swoich dawnych ofiar.

W tej niezwykłej podróży przez mroczne ulice Tokio, Kate odkrywa, że nie wszystko jest takie, jakim się wydaje. Jej serce, które dotychczas było lodowate i pozbawione współczucia, zaczyna tętnić na nowo dzięki tej nieoczekiwanej relacji.

Wraz z córką swojej ofiary, Kate wyrusza na niebezpieczną misję odnalezienia prawdy i rozprawienia się z tymi, którzy zaszli jej za skórę. Czy ta bezwzględna zabójczyni będzie w stanie znaleźć przebaczenie i odnaleźć swoje ludzkie oblicze? Czy może jej czas się skończyć, zanim zdąży naprawić swoje błędy?

“Kate” to film pełen akcji, emocji i niezapomnianych momentów. Przenikliwa fabuła i poruszające występy aktorskie sprawiają, że widzowie będą trzymać kciuki za bohaterkę i zadawać sobie pytanie: czy czasami nie jesteśmy w stanie odnaleźć miłości i przebaczenia nawet w najmroczniejszych chwilach naszego życia?

Cały film „Kate” online

Premiera filmu “Kate” odbyła się 10 września 2021 roku, a dzisiejsza data to 27 sierpnia 2023 roku. Film został wyreżyserowany przez Cedrica Nicolasa-Troyana i należy do gatunku akcji. Powstał w USA, a scenariusz został napisany przez Umaira Aleema. Czas trwania filmu wynosi 106 minut.

Premiera filmu “Kate” miała miejsce już jakiś czas temu, dokładnie 2 lata i 17 dni temu. Reżyserem tego filmu jest Cedric Nicolas-Troyan, który z pewnością włożył wiele wysiłku w jego stworzenie. Film ten został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych, co może sugerować wysoki poziom produkcji i profesjonalizm. Scenariusz filmu został napisany przez Umaira Aleema, który zapewne stworzył ciekawą historię i wartką akcję. “Kate” to film akcji, co oznacza, że możemy spodziewać się dynamicznych scen walki i napięcia. Czas trwania filmu wynosi 106 minut, co daje nam wystarczająco dużo czasu na zanurzenie się w fabule i emocjonującej rozrywce.

Gdzie oglądać „Kate” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!