Imprezowa dusza

5.9/10

Fabuła

W filmie “Imprezowa dusza” towarzyska i ekstrawertyczna dziewczyna, wcielona przez Victorii Justice, doświadcza niezwykłej wpadki – umiera w dniu swoich urodzin. Jednakże, ku swojemu zdziwieniu, otrzymuje drugą szansę, aby naprawić swoje błędy, odnowić relacje z najbliższymi i przede wszystkim udowodnić, że zasługuje na miejsce w ekskluzywnej sali VIP w niebie. Przeplatając humor z emocjami, film ten porusza temat wartości życia i możliwości naprawy naszych największych pomyłek. “Imprezowa dusza” to historia pełna wzruszeń i inspiracji, która skłania do refleksji nad tym, jak ważne są relacje międzyludzkie i jak wiele możemy zmienić, jeśli tylko damy sobie drugą szansę.

Cały film „Imprezowa dusza” online

Premiera filmu “Imprezowa dusza”, w reżyserii Stephena Hereka, odbyła się już 2 września 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Afterlife of the Party”. Jest to komedia o czasie trwania 109 minut. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisała Carrie Freedle.

Gdzie oglądać „Imprezowa dusza” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które są tworzone specjalnie dla tej platformy.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!