Imperium światła

6.4/10

Fabuła

W filmie “Imperium światła” przenosimy się na malownicze angielskie wybrzeże, gdzie w kinie Empire, które choć przetrzebione zębem czasu, wciąż emanuje swoim niepowtarzalnym urokiem. W tym magicznym miejscu pracuje Hilary (Olivia Colman), kobieta, która jakby wraz z kinem, ma już za sobą najlepsze lata. Jest oddaną i odpowiedzialną kierowniczką, jednak jej życie jest przytłoczone licznymi problemami, a relacje z szefem pozostawiają wiele do życzenia.

Nagle, jak z nieba spadł, pojawia się Stephen (Micheal Ward) – nowy, młody pracownik, który wzbudza w Hilary nadzieję na lepsze jutro. Jego obecność przypomina jej, że życie może być piękne i pełne niespodzianek. Jednak zarówno on, jak i Hilary codziennie muszą stawić czoła swoim wewnętrznym demonom. Czy ta nietypowa relacja pomoże im odnaleźć siłę do zmierzenia się z własnymi problemami i odzyskania wiary w siebie?

“Imperium światła” to poruszająca historia o odnajdywaniu piękna w najmniej spodziewanych momentach. Film ukazuje, że nawet w najtrudniejszych chwilach można znaleźć iskierkę nadziei i odmienić swoje życie. Przeplatając elementy dramatu, romantyzmu i humoru, produkcja ta skłania do refleksji nad własnymi wyborami i wartościami, które napędzają naszą codzienność. Przeżyj razem z bohaterami niezapomnianą podróż ku odkrywaniu siebie i odzyskaniu radości z życia.

Cały film „Imperium światła” online

Premiera filmu “Imperium światła” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Sama Mendesa, znanego reżysera, który jest jedynym twórcą tego dzieła. Premiera miała miejsce 3 września 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Empire of Light”, a gatunek to melodramat. Film został wyprodukowany w USA. Sam Mendes, oprócz reżyserii, napisał również scenariusz do tego filmu. Czas trwania produkcji wynosi 115 minut.

Gdzie oglądać „Imperium światła” online?

Film można oglądać na serwisach VOD takich jak Disney+, iTunes oraz Rakuten. Disney+ słynie z posiadania szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji Disneya, Marvela, Star Wars oraz Pixar. iTunes jest znany z bogatej oferty filmów, muzyki i innych treści multimedialnych, a także możliwości zakupu i wypożyczenia filmów. Natomiast Rakuten to platforma VOD oferująca różnorodne filmy i seriale, w tym zarówno nowości kinowe, jak i klasyki.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!