Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży

/10

Fabuła

W filmie “Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży” przenosimy się do Kapitolu, gdzie poznajemy osiemnastoletniego Coriolanusa Snowa. Młody mężczyzna, będący członkiem upadłego rodu Snowów, widzi w roli mentora w Dziesiątych Głodowych Igrzyskach szansę na odzyskanie sławy i przyszłość. Jednak los nie jest mu łaskawy i otrzymuje zadanie, które go poniża – zostaje mentorem Lucy Gray Baird, dziewczyny z najbiedniejszego Dystryktu Dwunastego.

Od tego momentu losy Coriolanusa i Lucy Gray są ze sobą nierozerwalnie splecione. Każda decyzja, jaką podejmie Snow, może przynieść mu sukces lub porażkę, triumf lub klęskę. Na arenie toczy się walka na śmierć i życie, ale poza nią w sercu Coriolanusa budzi się współczucie dla skazanej na zgubę trybutki.

Film “Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży” stawia pytanie, czy warto przestrzegać zasad, gdy liczy się tylko przetrwanie za wszelką cenę. Przeplatając emocje, akcję i dramat, produkcja ta zapewnia niezapomniane przeżycia i skłania do refleksji nad moralnością i etyką w ekstremalnych warunkach.

Cały film „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży” online

Dzisiejsza data to 03.11.2023, a premiera filmu “Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży” odbędzie się 15 listopada 2023 roku. Film ten jest reżyserowany wyłącznie przez Francisa Lawrence’a, a jego oryginalny tytuł to “The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes”. Jest to film akcji, wyprodukowany w USA. Scenariusz został napisany przez Michaela Lessliego i Michaela Arndta. Czas trwania filmu wynosi 157 minut.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!