Holiday

5/10

Fabuła

W filmie “Holiday” Kasia i Tomek, pragnący słońca i egzotycznych emocji, wyruszają na wymarzoną podróż na wyspę Bali. Chcąc oderwać się od codziennych obowiązków, oboje marzą o dziecku, ale wiedzą, że muszą najpierw poradzić sobie z własnymi konfliktami. Podczas wycieczki na wulkan i do dżungli spotykają tajemniczego mężczyznę, który zaprasza ich do swojego domu. Para postanawia podążać za nieznajomym, nieświadoma, że atmosfera staje się coraz bardziej niepokojąca. Wydarzenia, które następują, prowadzą do ogromnej przemiany wewnętrznej Kasi i Tomka. Ta podróż na Bali na zawsze zmieni ich życie.

Cały film „Holiday” online

Premiera filmu “Holiday” odbyła się 13 sierpnia 2021 roku, więc jest to data przeszła. Film został wyreżyserowany wyłącznie przez Pawła Ferdka. Jest to produkcja o gatunku dramatu, thrillera i psychologicznego. Powstał we współpracy między Polską a Niemcami. Scenariusz filmu został napisany przez Pawła Ferdka oraz Aruna Milcarza. Czas trwania filmu wynosi 108 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 20 listopada 2023 roku, można stwierdzić, że premiera filmu “Holiday” odbyła się już jakiś czas temu.

Gdzie oglądać „Holiday” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Film można również obejrzeć na serwisach VOD takich jak Amazon Prime Video, Play Now, Rakuten TV oraz Chili.

Amazon Prime Video słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych.

Play Now to platforma VOD oferująca różnorodne treści, w tym filmy, seriale, programy telewizyjne i sportowe wydarzenia na żywo.

Rakuten TV to serwis VOD znany z dużej ilości filmów dostępnych w wysokiej jakości.

Chili to platforma VOD, która specjalizuje się w najnowszych filmach i oferuje je do wynajęcia lub zakupu.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!