Heaven in Hell

3.5/10

Fabuła

“Heaven in Hell” to film poruszający temat miłości, która nie zawsze jest łatwa i akceptowana przez społeczeństwo. Głównymi bohaterami są Olga, dojrzała kobieta sukcesu, oraz Maks, przystojny młody mężczyzna czerpiący z życia garściami. Ich drogi krzyżują się w sposób nieoczekiwany, a ich płomienny romans wywołuje skrajne emocje. Olga walczy z poczuciem odpowiedzialności i wstydu, a Maks z tęsknotą za stabilizacją i bliskością. Oboje kochają szalone żywioły i chcą skoczyć w nieznane, ale przeszkody na drodze do bycia razem są ogromne. Film porusza ważny temat akceptacji miłości bez względu na wiek czy status społeczny, a jednocześnie pokazuje, że trudne wybory mogą prowadzić do szczęścia i spełnienia marzeń.

Cały film „Heaven in Hell” online

W dniu 10 lutego 2023 roku miała miejsce premiera filmu “Heaven in Hell”, którego jedynym reżyserem był Tomasz Mandes. Film został wyprodukowany w Polsce i należy do gatunku romansu. Scenariusz filmu został napisany przez Mojca Tirs oraz samego reżysera. Czas trwania filmu wynosi 119 minut. Choć premiera odbyła się już jakiś czas temu, to wciąż jest on jednym z najbardziej oczekiwanych filmów romantycznych w Polsce. Widzowie zachwycają się piękną historią miłosną, która została przedstawiona w filmie, a także doskonałą grą aktorską całej obsady.

Gdzie oglądać „Heaven in Hell” online?

Prime Video to serwis vod, w którym można oglądać film. Amazon Prime Video słynie z bogatej oferty filmowej i serialowej, w tym produkcji własnych, ekskluzywnych treści.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!