Hazardzista

5.8/10

Fabuła

“Zakładnik przeszłości” to film opowiadający historię Williama, hazardzisty podróżującego po Stanach w poszukiwaniu emocji i pieniędzy. Jego spokojne życie bez zobowiązań zostaje wywrócone do góry nogami, gdy niespodziewanie spotyka Cirka, syna dawnego kolegi z wojska. Chłopak nie tylko zna prawdziwe nazwisko Williama, ale także jego mroczną przeszłość. Gdy okazuje się, że ich spotkanie nie jest przypadkowe, a Cirk prosi o pomoc w naprawieniu błędów przeszłości, William zostaje postawiony przed trudnym wyborem. Czy zaryzykuje wszystko, by odkupić swoje grzechy i pomóc młodemu chłopakowi? “Zakładnik przeszłości” to pełna napięcia i emocji historia o walce z demonami przeszłości i szukaniu prawdziwego znaczenia hazardu w życiu.

Cały film „Hazardzista” online

Premiera filmu “Hazardzista”, którego jedynym reżyserem jest Paul Schrader, odbyła się już 2 września 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The Card Counter”. Jest to dramatyczny thriller o czasie trwania 111 minut. Film został wyprodukowany w Chinach i Stanach Zjednoczonych. Scenariusz również został napisany przez Paula Schradera.

Gdzie oglądać „Hazardzista” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. HBO Max – Serwis VOD, który słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych HBO.

2. Player+ – Polski serwis VOD, oferujący dostęp do różnorodnych treści, w tym filmów, seriali, programów telewizyjnych i transmisji sportowych.

3. TVP – Telewizja Polska, która udostępnia swoje filmy i programy na swojej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej.

4. Play Now – Platforma VOD oferowana przez operatora telekomunikacyjnego Play, umożliwiająca oglądanie filmów, seriali i programów telewizyjnych.

5. Polsat – Telewizja Polsat, która udostępnia swoje filmy i programy na swojej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej.

6. Rakuten – Serwis VOD, który oferuje różnorodne treści filmowe i telewizyjne, w tym filmy z różnych kategorii i produkcje z całego świata.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!