Gorzko, gorzko

4.3/10

Fabuła

Gorzko, gorzko to film pełen humoru, romantyzmu i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Główny bohater, Tomek, traci wszystko po przypadkowym spotkaniu z piękną nieznajomą. Postawiony w sytuacji bez wyjścia, wprowadza się do brata, który jest odludkiem i komputerowym freakiem. Tomek proponuje bratu deal – pomoże mu w miłosnych podbojach, jeśli ten odszuka zjawiskową nieznajomą. Dziewczyna okazuje się być narzeczoną syna ministra sprawiedliwości i czasu na zdobycie jej serca jest niewiele. Tomek postanawia wykorzystać cały swój urok i wejść do gry, składając ministrowej podstępną propozycję. Wkrada się w łaski pani ministrowej i oferuje wspólnie z bratem nakręcenie filmu z przygotowań do ślubu jej syna. Lecz tak naprawdę ma tylko jeden cel – uwieść i zdobyć serce Oli. Wesele, na którym pracuje, to impreza jakiej jeszcze nie było – uczta na Zamku Królewskim, tysiące gości, celebryci i VIP-y. Czy Tomek osiągnie swój cel? Przekonaj się sam oglądając Gorzko, gorzko!

Cały film „Gorzko, gorzko” online

W dniu dzisiejszym, czyli 13 czerwca 2023 roku, możemy już spojrzeć na premierę filmu “Gorzko, gorzko” z perspektywy czasu. Film ten został wyreżyserowany przez Tomasza Koneckiego i zadebiutował na ekranach kin 26 kwietnia 2023 roku. Była to komedia romantyczna, która wzbudziła wiele emocji wśród widzów. Film został wyprodukowany w Polsce, a scenariusz napisał Andrzej Gołda. Premiera ta była długo oczekiwana przez fanów polskiego kina i okazała się wielkim sukcesem. “Gorzko, gorzko” stało się jednym z najbardziej popularnych filmów w Polsce w 2023 roku i przyciągnęło do kin tysiące widzów.

Gdzie oglądać „Gorzko, gorzko” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, a w szczególności na serwisie Netflix. Netflix słynie z bogatej oferty filmowej i serialowej, w której znajdują się zarówno produkcje oryginalne, jak i tytuły z całego świata. Serwis umożliwia oglądanie filmów i seriali na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony czy tablety, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z niego w dowolnym miejscu i czasie.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!