Godland

7/10

Fabuła

W filmie “Godland” przeniesiemy się w głąb surowej i tajemniczej natury, gdzie przez zimne strumienie i nagie skały wędruje luterański ksiądz Lucas (Elliott Crosset Hove) w poszukiwaniu nowej parafii. Towarzyszy mu lokalny przewodnik i bajarz Ragnar (Ingvar Sigurðsson), jednak od samego początku ich relacja jest napięta. Ksiądz Lucas, pełen misji i pasji kolonizatora, staje w opozycji do upartego starca, który nie zgadza się na jego plany. Wraz z bohaterami odkryjemy piękno i brutalność dzikiej przyrody oraz zmierzymy się z trudnymi wyborami moralnymi. “Godland” to film, który porusza głębokie tematy i skłania do refleksji nad relacją człowieka z naturą i własnymi przekonaniami.

Cały film „Godland” online

Premiera filmu “Godland”, wyreżyserowanego przez Hlynura Pálmasona, odbyła się już 24 maja 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Vanskabte Land”, a jest on z gatunku dramatu. Produkcja filmu odbyła się we współpracy Danii, Islandii, Francji i Szwecji. Scenariusz został napisany przez samego Hlynura Pálmasona. Film trwa 143 minuty.

Gdzie oglądać „Godland” online?

Film można oglądać na trzech różnych platformach: Nowe Horyzonty VOD, Kino pod Baranami oraz Moje Ekino.

Nowe Horyzonty VOD to serwis vod, który słynie z szerokiej oferty filmowej. Znajdują się tam zarówno najnowsze produkcje kinowe, jak i filmy klasyczne oraz niezależne. Serwis ten jest znany również z promowania artystycznych i eksperymentalnych filmów.

Kino pod Baranami to kino w Krakowie, które udostępnia swoje filmy również online. Jest to miejsce, które specjalizuje się w pokazywaniu filmów artystycznych, niezależnych oraz retrospektyw filmowych. Dzięki platformie vod można oglądać filmy z repertuaru Kina pod Baranami w dowolnym miejscu i czasie.

Moje Ekino to popularny serwis vod, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Jest znany z dużej ilości dostępnych tytułów oraz możliwości oglądania ich w wysokiej jakości. Moje Ekino jest jednym z najpopularniejszych serwisów vod w Polsce.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!