Gniew Boży

5.7/10

Fabuła

W filmie “Gniew Boży” w rodzinie Luciany następuje seria tajemniczych zgonów, które wywołują niepokój i poczucie winy u enigmatycznego pisarza, który kiedyś pracował dla tej rodziny. Główna bohaterka, Luciana, postanawia uratować swoją ostatnią żyjącą krewną, siostrę Valentinę, stając przed trudnym wyborem między rozsądkiem a śmiercią. W pośpiechu próbuje odkryć prawdę, aby zakończyć spiralę zemsty. Czy pakt krwi położy kres nienawiści? Ten unikalny thriller zapewnia niezapomniane emocje i zaskakujące zwroty akcji dla widzów.

Cały film „Gniew Boży” online

Premiera filmu “Gniew Boży”, wyreżyserowanego przez Sebastiána Schindela, odbyła się już 15 czerwca 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “La ira de Dios”, a jest on thrillerem. Produkcja pochodzi z Argentyny. Scenariusz został napisany przez Pablo Del Teso oraz Sebastiána Schindela. Film trwa 97 minut.

Gdzie oglądać „Gniew Boży” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!