Georgie ma się dobrze

6.7/10

Fabuła

“Georgie ma się dobrze” to poruszający film, który opowiada historię 12-letniej dziewczynki o niezwykłej siły charakteru. Po śmierci matki Georgie postanawia udawać, że mieszka z wujkiem i zarabia na życie kradnąc rowery wraz z lojalnym przyjacielem Alim. Mieszkając na przedmieściach Londynu, musi być czujna i nieufna wobec wszystkich. Jednak gdy nagle pojawia się w jej życiu ojciec, Jason, Georgie nie jest gotowa na jego obecność. Stopniowo jednak zaczynają się zbliżać i oswajać, co tworzy pełną humoru i wzruszeń historię, w której aktorski duet Loli Campbell i Harrisa Dickinsona błyszczy. “Georgie ma się dobrze” to film o przyjaźni, która przeradza się w rodzinę i pokazuje, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach można znaleźć siłę do przetrwania i odnalezienia szczęścia.

Cały film „Georgie ma się dobrze” online

Premiera filmu “Georgie ma się dobrze”, wyreżyserowanego przez Charlotte Regan, miała miejsce 22 stycznia 2023 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Scrapper”. Film należy do gatunku dramatu i komedii. Scenariusz został napisany również przez Charlotte Regan. Czas trwania filmu wynosi 84 minuty.

Dzisiejsza data to 5 listopada 2023 roku, więc premiera filmu “Georgie ma się dobrze” odbyła się już jakiś czas temu. Film został zaprezentowany publiczności 22 stycznia 2023 roku i od tego czasu zdobył pewną popularność. Reżyserem tego filmu jest Charlotte Regan, która również napisała scenariusz. “Georgie ma się dobrze” to mieszanka dramatu i komedii, co sprawia, że jest to interesujący film do obejrzenia. Jego czas trwania wynosi 84 minuty, co oznacza, że jest to stosunkowo krótki film.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!