Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

5.4/10

Fabuła

W filmie “Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle” przenosimy się w czasy, gdy Polska zmagała się z trudnościami gospodarczymi i pustymi półkami sklepowymi. Jednak bohaterowie tego filmu odkrywają niezwykły sposób na osiągnięcie ogromnych zysków. Skąd czerpią wiedzę na temat udanego biznesu? Okazuje się, że to kobiety mają prawdziwą intuicję i talent do prowadzenia interesów.

Dorota, Krysia, Marzena i Sabrina stają na czele tej niezwykłej inicjatywy i udowadniają, że kiedy kobieta postanawia walczyć o swoje, nie ma siły, która by ją powstrzymała. Ich determinacja i inteligencja sprawiają, że odnoszą sukcesy nawet w najtrudniejszych czasach kryzysu. To one są prawdziwymi mózgami operacji, podejmując odważne decyzje i podejmując ryzyko.

Film “Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle” to historia inspirujących kobiet, które nie tylko przetrwają w męskim świecie biznesu, ale także go zdobywają. Przeplatając momenty humorystyczne z dramatycznymi, obraz ten ukazuje siłę determinacji i siłę kobiet w osiąganiu swoich celów. Przekonuje nas, że niezależnie od przeciwności losu, kobieta zawsze znajdzie sposób na sukces i nie podda się.

Cały film „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle” online

Dzisiejsza data to 21.09.2023, a więc jesteśmy już po premierze filmu “Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”. Film ten został wyreżyserowany przez Heathcliffa Janusza Iwanowskiego, który był jedynym reżyserem produkcji. Premiera odbyła się w przeszłości, dokładnie 14 października 2022 roku. “Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle” to komedia, która została wyprodukowana w Polsce. Scenariusz filmu został napisany przez Heathcliffa Janusza Iwanowskiego oraz Rafała Wosia. Czas trwania filmu wynosi 104 minuty.

Gdzie oglądać „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle” online?

Prime Video to serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów do oglądania. Amazon Prime Video jest znany z bogatej biblioteki filmowej, w której można znaleźć zarówno najnowsze produkcje kinowe, jak i klasyki filmowe. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które są dostępne tylko na platformie Prime Video. Aby oglądać filmy na Amazon Prime Video, wystarczy mieć aktywne konto na Amazonie i zasubskrybować usługę Prime.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!