Gad

6.8/10

Fabuła

“Gad” to pełen napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji film kryminalny, który przenosi nas w świat zatwardziałego detektywa, stawiającego wszystko na jedną kartę, by rozwikłać zagadkę brutalnego zabójstwa młodego agenta nieruchomości. W miarę jak bohater zagłębia się w śledztwo, odkrywa, że nic nie jest takie, jakie się wydaje, a każdy krok prowadzi go do odkrycia ułudy własnego życia. Czy detektyw zdoła rozwiązać tę skomplikowaną układankę i odkryć prawdę, która może go zniszczyć? “Gad” to film, który wciąga od pierwszej do ostatniej minuty, pozostawiając widza z trudnymi pytaniami o tożsamość i granice moralności.

Cały film „Gad” online

Premiera filmu “Gad”, którego jedynym reżyserem jest Grant Singer, odbyła się już 7 września 2023 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Reptile”, a jego gatunki to dramat, kryminał i thriller. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisali Benjamin Brewer i Grant Singer. Czas trwania filmu wynosi 133 minuty.

Dzisiejsza data to 9 października 2023 roku, więc premiera filmu “Gad” miała miejsce już ponad miesiąc temu. Film ten zapewne zdobył wiele uwagi i zainteresowania ze względu na swoje unikalne połączenie gatunków oraz zaangażowanie utalentowanych twórców. Reżyser Grant Singer z pewnością stworzył niezwykłe dzieło, które porusza emocje i wciąga widza w świat dramatu, kryminalnej intrygi i napięcia.

“Reptile” to film, który zapewne przyciągnął uwagę zarówno miłośników kina akcji, jak i tych, którzy preferują bardziej psychologiczne produkcje. Jego długość – 133 minuty – sugeruje, że widzowie mieli okazję zagłębić się w rozbudowaną fabułę i poznać głębsze warstwy postaci.

Choć premiera filmu “Gad” już się odbyła, można spodziewać się, że będzie on nadal cieszył się popularnością i zostanie doceniony przez krytyków oraz widzów na całym świecie. Jego unikalne połączenie gatunków, utalentowana obsada i zaangażowanie twórców sprawiają, że jest to produkcja, której nie można przegapić.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!