Fresh

6.6/10

Fabuła

Film “Fresh” opowiada historię Noy, która podczas codziennych zakupów w sklepie spożywczym natrafia na czarującego Steve’a. Zmęczona nieudanymi próbami znalezienia miłości na aplikacjach randkowych, postanawia zaryzykować i zostawia mu swój numer telefonu. Już po pierwszej randce Noa jest oczarowana Steve’em i gdy proponuje on romantyczny wypad poza miasto, bez wahania się zgadza. Jednak wkrótce odkrywa, że jej nowo poznany partner ma nietypowe upodobania kulinarne. “Fresh” to pełna napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji historia, która porusza temat różnic i kompromisów w relacjach międzyludzkich. Czy Noa będzie gotowa zaakceptować Steve’owe nietypowe smaki? Czy ich miłość przetrwa te wyzwania? Przekonaj się sam, oglądając ten unikalny film.

Cały film „Fresh” online

Premiera filmu “Fresh”, wyreżyserowanego przez Mimi Cave, odbyła się już 21 stycznia 2022 roku. Film, który trwa 114 minut, jest mieszanką horroru, komedii i thrillera. Został wyprodukowany w USA, a scenariusz został napisany przez Lauryn Kahn. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 30 sierpnia 2023 roku, możemy stwierdzić, że premiera filmu “Fresh” miała miejsce w przeszłości.

Gdzie oglądać „Fresh” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, a konkretnie na serwisie Disney+. Disney+ jest znany z tego, że oferuje szeroki wybór filmów i seriali produkowanych przez Walt Disney Studios, Pixar, Marvel, Star Wars oraz National Geographic.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!