France

5.4/10

Fabuła

“France” to nowy film Bruno Dumonta, jednego z najważniejszych twórców kina europejskiego. Opowieść ta stanowi zjadliwą satyrę na współczesne media i polityczny establishment, jednocześnie ukazując tragiczno-komiczne życie pod nieustanną presją oraz trudności z zerwaniem z własnym publicznym wizerunkiem. Główną bohaterką jest France de Meurs, wspaniale zagrana przez Léę Seydoux, gwiazda dziennikarstwa telewizyjnego, która nawet w obecności prezydenta Macrona nie traci swojego rezonu i pozwala sobie na złośliwe docinki. Jednakże, gdy doświadcza ona niewielkiego wypadku samochodowego, jej pewność siebie znika w jednej chwili. Kolejne wpadki na antenie idą w parze z postępującą depresją i stanami lękowymi. Reżyser francuskiego pochodzenia pokazuje, że choroba nie wybiera, a próba usunięcia się w cień staje się jedynym sposobem na radzenie sobie z nią. Jednak dla osoby publicznej okaże się to znacznie trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. “Sława” musi mieć swoje konsekwencje.

Cały film „France” online

Premiera filmu “France” odbyła się 15 lipca 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Bruno Dumonta, który jest jedynym reżyserem produkcji. Oryginalny tytuł filmu to również “France”. Jest to film z gatunku dramatu i komedii. Produkcja powstała we współpracy między Francją, Niemcami, Włochami i Belgią. Scenariusz filmu został napisany przez samego Bruno Dumonta. Czas trwania filmu wynosi 133 minuty.

Gdzie oglądać „France” online?

Film można oglądać na serwisach VOD takich jak HBO Max, Player+ oraz Play Now.

HBO Max to popularny serwis VOD, który słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali. Oferuje on dostęp do najnowszych produkcji filmowych i telewizyjnych, w tym oryginalnych treści stworzonych specjalnie dla tego serwisu. HBO Max jest znany również z wysokiej jakości strumieniowania i możliwości pobierania treści offline.

Player+ to inny popularny serwis VOD, który oferuje bogatą kolekcję filmów, seriali oraz programów telewizyjnych. Serwis ten wyróżnia się również funkcją “Player Restart”, która umożliwia oglądanie programów od początku, nawet jeśli już się rozpoczęły. Player+ zapewnia także dostęp do wielu kanałów telewizyjnych na żywo.

Play Now to kolejny serwis VOD, który umożliwia oglądanie filmów i seriali online. Ten serwis słynie z dużej ilości polskich produkcji filmowych oraz seriali, które są dostępne na żądanie. Play Now oferuje również opcję wynajmu lub zakupu najnowszych filmów, które można oglądać w dowolnym momencie.

Wszystkie te serwisy VOD zapewniają wygodny sposób na oglądanie filmów i seriali w dowolnym miejscu i czasie, dzięki czemu można cieszyć się ulubionymi produkcjami bez konieczności wychodzenia z domu.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!