Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka

5/10

Fabuła

“Epoka Lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka” to pełna humoru i przygód kontynuacja ulubionych historii prehistorycznych stworzeń. Główni bohaterowie, Zdzich i Edek, pragną uciec od swojej starszej siostry Eli i odkryć własne miejsce na ziemi. Niestety, ich plany zostają pokrzyżowane, gdy wpadają w pułapkę ogromnej jaskini pod ziemią. Na szczęście, zostają uratowani przez dzikiego Bucka – jednookiego łowcę dinozaurów, który uwielbia przygody. Teraz oposy i łasica muszą stawić czoła nieokiełznanym dinozaurom zamieszkującym Zaginiony Świat. Czy uda im się przeżyć te niebezpieczne przygody i odnaleźć swoje miejsce w świecie? Przekonaj się sam w tej pełnej akcji i emocji animacji!

Cały film „Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka” online

Premiera filmu “Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka” odbyła się już 28 stycznia 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Johna C. Donkina i nosi oryginalny tytuł “The Ice Age Adventures of Buck Wild”. Jest to animowany film komediowy o przygodach dzikiego Bucka. Produkcja filmu odbyła się w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Scenariusz został napisany przez Jima Hechta i Williama Schifrana. Film trwa 82 minuty. Mimo że dzisiejsza data to 27 października 2023 roku, premiera filmu już się odbyła, dając widzom możliwość cieszenia się tym pełnym humoru i przygód obrazem.

Gdzie oglądać „Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, a konkretnie na serwisie Disney+. Disney+ jest znany z tego, że oferuje szeroki wybór filmów i seriali produkowanych przez Walt Disney Studios oraz innych marek należących do Disney, takich jak Marvel, Star Wars, Pixar i National Geographic. Serwis ten jest dostępny na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony, tablety i komputery.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!