Elita złodziei

5/10

Fabuła

W filmie “Elita złodziei” po spektakularnej ucieczce z więzienia, Richard Pace (Pierce Brosnan) – najbardziej znany złodziej na świecie, nawiązuje współpracę z tajemniczym Oddziałem Łotrów. Ich misją jest obrabowanie bogatych i rozdawanie skradzionych pieniędzy biednym. Pod przywództwem doświadczonego złodzieja-dżentelmena, grupa współczesnych naśladowców Robin Hooda postanawia zaatakować największy skarbiec złota na świecie, należący do Warnera Scholza – człowieka, który dorobił się na praniu pieniędzy pochodzących od światowych przestępców. Co ciekawe, Scholz jest również wieloletnim wrogiem Pace’a. Członkowie szajki planują perfekcyjny napad, który zostanie zrealizowany w dżentelmeńskim stylu, zachwycającym smakiem i precyzją.

Cały film „Elita złodziei” online

Dzisiejsza data to 11.11.2023, a więc zestawiając ją z datą premiery filmu “Elita złodziei” możemy stwierdzić, że premiera już się odbyła. Film miał swoją premierę 3 czerwca 2021 roku. Jedynym reżyserem tego filmu jest Renny Harlin, który zadbał o to, aby produkcja była udana i spektakularna. Oryginalny tytuł filmu to “The Misfits”, jednak w Polsce został przetłumaczony na “Elita złodziei”. Jest to komedia kryminalna, która zapewnia wiele emocji i śmiechu. Film został wyprodukowany w USA, co gwarantuje wysoką jakość i profesjonalizm. Scenariusz został napisany przez Roberta Henny’ego oraz Kurta Wimmera, którzy stworzyli interesującą fabułę i ciekawe postaci. Czas trwania filmu wynosi 94 minuty, co pozwala na pełne zanurzenie się w historii i jej rozwinięcie. Premiera “Elity złodziei” była z pewnością wydarzeniem wartym uwagi i zainteresowania kinomanów.

Gdzie oglądać „Elita złodziei” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ oraz w serwisie Player+. Serwis Player+ słynie z szerokiej oferty filmów, seriali i programów telewizyjnych, w tym również dostępnych na żywo. Natomiast film “Canal + Premiery” jest dostępny na platformie Canal+, która jest znana z wysokiej jakości treści, ekskluzywnych produkcji oraz bogatej oferty sportowej. Dodatkowo, film można również obejrzeć na platformie Rakuten, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali do wynajęcia lub zakupu.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!