Egzorcyzmy siostry Ann

5.8/10

Fabuła

Film “Egzorcyzmy siostry Ann” opowiada historię Siostry Anny (Jacqueline Byers), która wierzy, że została powołana do walki z demonami. Mimo że kościelne zasady zabraniają kobietom pełnienia roli egzorcystów, Anna nieustępliwie dąży do realizacji swojego powołania. Jej mistrz i mentor pozwala jej uczestniczyć w szkoleniu egzorcystów jako obserwatorka. Podczas jednej z przerażających sesji, Anna staje twarzą w twarz z demonem o niezwykłej mocy, który okazuje się być jej dawno zapomnianym przeciwnikiem. Dla początkujących egzorcystów jest on zbyt potężny, a ich dusze stają się łatwym łupem dla tego niebezpiecznego istnienia. Tylko siostra Anna posiada wystarczającą siłę i odwagę, by stanąć mu czoła. Czy uda jej się pokonać demona i ocalić dusze swoich towarzyszy? “Egzorcyzmy siostry Ann” to pełna napięcia i emocji historia walki dobra ze złem, która ukazuje siłę determinacji i wiary w obliczu największych przeciwności.

Cały film „Egzorcyzmy siostry Ann” online

Premiera filmu “Egzorcyzmy siostry Ann”, w reżyserii Daniela Stamma, odbyła się już 26 października 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Prey for the Devil”, a jest to horror o czasie trwania 93 minut. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisał Robert Zappia. Jednakże, biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 11 września 2023 roku, możemy stwierdzić, że premiera filmu odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Egzorcyzmy siostry Ann” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ oraz w serwisie Player+. Canal+ słynie z bogatej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji, ekskluzywnych seriali oraz transmisji sportowych.

Filmy dostępne w serwisie Player+ można również oglądać na platformie Polsat. Polsat to popularna stacja telewizyjna, która oferuje szeroki wybór programów rozrywkowych, w tym filmy i seriale.

Serwis Cineman to platforma VOD, która specjalizuje się w filmach niezależnych, artystycznych i klasycznych. Można tam znaleźć wiele tytułów, które nie są dostępne w innych serwisach.

Rakuten TV to kolejny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Słynie z wysokiej jakości obrazu i dźwięku oraz zróżnicowanej biblioteki zawierającej zarówno nowości kinowe, jak i klasyki filmowe.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!