Egzorcysta. Wyznawca

3/10

Fabuła

W filmie “Egzorcysta. Wyznawca” dwie dziewczynki zaginęły w lesie, by po trzech dniach powrócić bez żadnej pamięci o tym, co się z nimi wydarzyło. Ojciec jednej z dziewczynek postanawia odnaleźć Chris MacNeil, która została na zawsze zmieniona przez to, co spotkało jej córkę pięćdziesiąt lat temu. Teraz, w obliczu kolejnego tajemniczego zniknięcia, Chris musi stawić czoła swoim najgłębszym lękom i odkryć prawdę, która może przekroczyć granice tego, co jest zrozumiałe dla ludzkiego umysłu. Czy odważy się ponownie stanąć twarzą w twarz z demonami przeszłości i uratować te niewinne dusze? “Egzorcysta. Wyznawca” to poruszający thriller, który wciągnie widza w mroczny świat egzorcyzmów i walki o zbawienie.

Cały film „Egzorcysta. Wyznawca” online

Premiera filmu “Egzorcysta. Wyznawca” odbyła się już 11 października 2023 roku. Film został wyreżyserowany wyłącznie przez Davida Gordona Greena. Oryginalny tytuł produkcji to “The Exorcist: Believer”. Jest to horror o czasie trwania 111 minut. Scenariusz został napisany przez Petera Sattlera oraz Davida Gordona Greena. Film został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych.

Dzisiejsza data to 13 października 2023 roku, więc premiera filmu “Egzorcysta. Wyznawca” odbyła się już dwa dni temu. Widzowie mieli okazję zobaczyć ten przerażający horror, który zapewne dostarczył im wiele emocji i niezapomnianych wrażeń. Reżyser David Gordon Green stworzył film, który z pewnością zaskoczył widzów swoją atmosferą i fabułą. Scenariusz napisany przez Petera Sattlera i Davida Gordona Greena zapewnił interesującą historię, która trzymała w napięciu przez cały czas trwania filmu. “Egzorcysta. Wyznawca” to produkcja z gatunku horroru, który jest znany ze swojego zdolnego do wzbudzania strachu i grozy. Film ten został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych, co może świadczyć o wysokim poziomie produkcji i profesjonalizmie. Mamy nadzieję, że widzowie cieszyli się tą premierą i zostali poruszeni przez historię przedstawioną w filmie “Egzorcysta. Wyznawca”.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!