Egzorcysta papieża

6.1/10

Fabuła

Film “Egzorcysta papieża” to poruszająca opowieść oparta na prawdziwych wspomnieniach włoskiego księdza Gabriela Amortha, który przez wiele lat pełnił funkcję egzorcysty dla Watykanu. Reżyser Julius Avery w mistrzowski sposób przenosi na ekran historię tego legendarnego duchownego, którego postać wciela się Russell Crowe.

Amorth, który odszedł z tego świata w 2016 roku, pozostawił po sobie niezliczoną ilość relacji z przeprowadzonych egzorcyzmów na całym globie. Film “Egzorcysta papieża” jest adaptacją książki autorstwa samego Amortha, która w Polsce została wydana pod tytułem “Wyznania egzorcysty”.

Produkcja ta nie tylko zapewnia niezapomniane wrażenia kinowe, ale również skłania do refleksji nad istnieniem zła i siłą wiary. Widzowie będą mieli okazję zgłębić tajemnice egzorcyzmów i poznać niezwykłe historie, które napotkał Amorth w swojej misji walki ze złem.

Film “Egzorcysta papieża” to nie tylko emocjonująca podróż przez mroczne zakamarki ludzkiej duszy, ale także hołd dla niezwykłej postaci Gabriela Amortha, który poświęcił swoje życie na rzecz innych. To produkcja, która porusza, inspiruje i zostawia trwały ślad w sercach widzów.

Cały film „Egzorcysta papieża” online

Premiera filmu “Egzorcysta papieża”, którego jedynym reżyserem jest Julius Avery, odbyła się już 5 kwietnia 2023 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The Pope’s Exorcist”, a należy on do gatunku horroru. Film został wyprodukowany w USA. Scenariusz został napisany przez Evan Spiliotopoulos oraz Michael Petroni. Czas trwania filmu wynosi 103 minuty.

Dzisiejsza data to 3 listopada 2023 roku, więc premiera filmu “Egzorcysta papieża” miała miejsce już kilka miesięcy temu. Film ten zapewne zdobył dużą popularność wśród miłośników horrorów, którzy z niecierpliwością oczekiwali na jego premierę. Reżyser Julius Avery oraz scenarzyści Evan Spiliotopoulos i Michael Petroni z pewnością zadbali o odpowiednią atmosferę i napięcie w filmie, które są charakterystyczne dla tego gatunku. Czas trwania filmu, wynoszący 103 minuty, pozwala widzom na pełne zanurzenie się w historii i przeżycie intensywnych emocji. “Egzorcysta papieża” to produkcja amerykańska, co może sugerować wysoki poziom techniczny i efekty specjalne.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!