Efekt hipnozy

5.5/10

Fabuła

Film “Efekt hipnozy” to pełna napięcia i tajemniczości historia, która przenosi nas w świat Jenn, bohaterki, której życie zawodowe i osobiste utknęło w martwym punkcie. Po serii traumatycznych wydarzeń postanawia ona skorzystać z pomocy znanego hipnoterapeuty, dra Meade’a. Jednak po kilku intensywnych sesjach Jenn odkrywa, że wpadła w niebezpieczną psychologiczną pułapkę.

W miarę jak tajemnice zaczynają się rozwijać, a przerażające wydarzenia i tajemnicze zamroczenia stają się coraz bardziej powszechne, Jenn zdaje sobie sprawę, że musi jak najszybciej poskładać wszystkie elementy układanki. W tym trudnym zadaniu pomaga jej detektyw Wade Rollins. Razem próbują odkryć prawdę i rozwiązać zagadkę, zanim będzie za późno i zanim ich działania przyniosą śmiertelne konsekwencje.

“Efekt hipnozy” to film, który wciąga od pierwszych minut i trzyma w napięciu do samego końca. Pełen zwrotów akcji i nieoczekiwanych momentów, zapewnia widzom niezapomniane emocje i dreszczyk emocji. Czy Jenn uda się wydostać z pułapki hipnozy? Czy uda się jej odkryć prawdę i uratować swoje życie? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w tej niezwykle wciągającej produkcji.

Cały film „Efekt hipnozy” online

Premiera filmu “Efekt hipnozy”, którego reżyserami są Matt Angel i Suzanne Coote, odbyła się już 27 października 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Hypnotic”, a jest on thrillerem o czasie trwania 89 minut. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisany przez Richarda D’Ovidio. Mimo że dzisiejsza data to 4 września 2023 roku, premiera tego filmu miała miejsce już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Efekt hipnozy” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!