Dzika ekipa

6.8/10

Fabuła

Wydostać się z zamknięcia i odzyskać wolność – to marzenie, które łączy szaloną ekipę najstraszliwszych australijskich stworów. Maddie, jadowity wąż o złotym sercu, Zoe, pewna siebie jaszczurka moloch straszliwy, Frank, usychający z miłości włochaty pająk, oraz Nigel, wrażliwy skorpion, postanawiają uciec z gadzich murów i wyruszyć na niezapomnianą przygodę przez Outback. Jednak ich plany zostają pokrzyżowane, gdy dołącza do nich Pretty Boy – uroczy, lecz nieznośny koala. Teraz ekipa musi zabrać go ze sobą i razem stawić czoła niebezpieczeństwom. W tej pełnej humoru podróży przez całą Australię towarzyszą im Chaz – opiekun zwierząt i jego żądna przygód miniaturowa wersja. Czy ta nietypowa drużyna zdoła pokonać wszystkie przeciwności losu i odnaleźć prawdziwą wolność? Przekonaj się sam w filmie “Dzika ekipa”!

Cały film „Dzika ekipa” online

Premiera filmu “Dzika ekipa”, którego reżyserami są Harry Cripps i Clare Knight, odbyła się już 10 grudnia 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Back to the Outback”. Film należy do gatunku animacji, komedii i przygody. Scenariusz został napisany przez Gregory’ego Lessansa i Harry’ego Crippsa. Czas trwania filmu wynosi 92 minuty.

Dzisiejsza data to 24 września 2023 roku, więc premiera filmu “Dzika ekipa” odbyła się już w przeszłości. Film ten zapewne cieszył się dużym zainteresowaniem widzów, którzy mieli okazję obejrzeć tę animowaną komedię przygodową. Reżyserzy Harry Cripps i Clare Knight z pewnością starali się stworzyć interesującą historię, która dostarczy widzom rozrywki i pozytywnych emocji. Scenariusz napisany przez Gregory’ego Lessansa i Harry’ego Crippsa zapewne zawierał ciekawe dialogi i intrygujące wątki. Film trwał 92 minuty, co pozwoliło widzom na pełne zanurzenie się w fabule i świecie “Dzikiej ekipy”.

Gdzie oglądać „Dzika ekipa” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!