Dziewczyny

6.5/10

Fabuła

W filmie “Dziewczyny” śledzimy niezwykłą przyjaźń dwóch młodych kobiet, Mimmi i Rönkkö, które znajdują się w trudnym okresie między dzieciństwem a dorosłością. Pracując razem po szkole w sklepie ze smoothies, dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z miłością i seksem. Mimmi zakochuje się w neurotycznej łyżwiarki figurowej, Emmie, próbując jednocześnie zachować pewien dystans. Rönkkö natomiast poszukuje erotycznej przyjemności, jednak na razie bezskutecznie. W miarę jak Mimmi stara się otworzyć na bliskość, a Rönkkö dąży do większej spontaniczności, dziewczyny regularnie spotykają się w piątki, aby szczerymi relacjami dzielić się z sobą postępami. “Dziewczyny” to poruszający film o poszukiwaniu miłości, akceptacji siebie i odwadze do przełamywania własnych ograniczeń.

Cały film „Dziewczyny” online

Premiera filmu “Dziewczyny”, wyreżyserowanego przez Alli Haapasalo, odbyła się już 24 stycznia 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Tytöt tytöt tytöt”, a jest on dramatem. Film został wyprodukowany w Finlandii, a jego scenariusz został napisany przez Ilonę Ahti i Daniela Hakulinena. Czas trwania filmu wynosi 102 minuty.

Gdzie oglądać „Dziewczyny” online?

HBO Max – Film można oglądać na platformie streamingowej HBO Max, która słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych.

Canal + Premiery – Film można oglądać na platformie Canal + Premiery, która oferuje najnowsze premiery filmowe, w tym zarówno produkcje zagraniczne, jak i polskie.

Player+ – Film można oglądać na platformie Player+, która jest jednym z najpopularniejszych serwisów VOD w Polsce. Player+ oferuje szeroki wybór filmów, seriali oraz programów telewizyjnych.

Play Now – Film można oglądać na platformie Play Now, która jest serwisem VOD oferowanym przez operatora telekomunikacyjnego Play. Play Now umożliwia dostęp do różnorodnych treści filmowych, w tym filmów fabularnych i dokumentalnych.

Nowe Horyzonty VOD – Film można oglądać na platformie Nowe Horyzonty VOD, która specjalizuje się w filmach niezależnych, artystycznych i festiwalowych. Serwis ten jest znany z promowania kina autorskiego i nietypowych produkcji.

Moje Ekino – Film można oglądać na platformie Moje Ekino, która oferuje szeroki wybór filmów różnych gatunków, w tym zarówno nowości kinowe, jak i klasyki filmowe. Serwis ten cieszy się popularnością ze względu na swoją bogatą bibliotekę filmową.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!