Dwa

4.2/10

Fabuła

W tajemniczym filmie “Dwa” nieznajoma para budzi się w przerażającym łóżku, związana ze sobą na zawsze. Każda próba uwolnienia się od siebie kończy się nieznośnym bólem, który przekracza granice wyobraźni. Odkrywają, że są ofiarami perfidnego planu, stworzonego z chirurgiczną precyzją przez nieznajomego sprawcę. Aby przeżyć, muszą pokonać swoje różnice i zacząć współpracować. Czy uda im się odnaleźć klucz do uwolnienia i odkryć tożsamość tajemniczego oprawcy? “Dwa” to film pełen napięcia, zagadek i nieoczekiwanych zwrotów akcji, który skłoni widza do refleksji nad siłą współpracy i determinacją w obliczu przeciwności losu.

Cały film „Dwa” online

Premiera filmu “Dwa” już się odbyła, miała miejsce 5 czerwca 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Mar Targarona, który był jedynym reżyserem produkcji. Oryginalny tytuł filmu to “Dos”, a jest on thrillerem. Powstał w Hiszpanii i został wyprodukowany przez nieznanych producentów. Scenariusz filmu został napisany przez Cuca Canals oraz Christiana Molinę. Czas trwania filmu wynosi 71 minut.

Gdzie oglądać „Dwa” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które są tworzone specjalnie dla tej platformy.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!