Duch śniegów

7.9/10

Fabuła

Film “Duch śniegów” przenosi nas w podróż do tajemniczego Tybetu, gdzie wielu ludzi wyrusza w poszukiwaniu najwyższych górskich szczytów. Jednak niewielu zdaje sobie sprawę, że te pozorne pustkowia skrywają niezwykłe skarby dzikiej natury, które większość czasu pozostają poza zasięgiem ludzkiego wzroku. To magiczne miejsce, choć wydaje się niezamieszkane, jest pełne życia, a jego mieszkańcy nieustannie obserwują tych, którzy odwiedzają ich królestwo. W centrum tego królestwa stoi prawdziwa bogini – majestatyczna i nieuchwytna pantera śnieżna, strzegąca największych tajemnic. Ci, którzy posiadają pokorę, cierpliwość i odwagę, mają szansę na spotkanie z nią oraz odkrycie najbardziej kojącego miejsca na ziemi. “Duch śniegów” to film, który przeniesie nas w fascynujący świat Tybetu i pokaże nam piękno i magię tego niezwykłego miejsca.

Cały film „Duch śniegów” online

Dzisiejsza data to 13.09.2023, a więc zestawiając ją z datą premiery filmu “Duch śniegów” możemy stwierdzić, że premiera tego filmu już się odbyła. Film miał swoją premierę 13 lipca 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “La panthère des neiges”, a reżyserami są Marie Amiguet i Vincent Munier. “Duch śniegów” to film dokumentalny o przyrodzie, który został wyprodukowany we Francji. Scenariusz filmu został napisany również przez Marie Amiguet i Vincent Munier. Czas trwania filmu wynosi 92 minuty.

Gdzie oglądać „Duch śniegów” online?

HBO Max – Film można oglądać na platformie VOD HBO Max, która słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych.

Canal + Premiery – Film można oglądać na platformie Canal + Premiery, która oferuje najnowsze premiery filmowe oraz dostęp do kanałów telewizyjnych Canal+.

Player+ – Film można oglądać na platformie VOD Player+, która słynie z bogatej oferty filmowej, w tym polskich i zagranicznych produkcji, a także seriali i programów telewizyjnych.

Play Now – Film można oglądać na platformie VOD Play Now, która oferuje szeroki wybór filmów, seriali oraz programów telewizyjnych.

Polsat – Film można oglądać na platformie VOD Polsat, która umożliwia dostęp do różnorodnej zawartości filmowej, w tym polskich produkcji, seriali i programów telewizyjnych.

Moje Ekino – Film można oglądać na platformie VOD Moje Ekino, która słynie z dużej ilości filmów i seriali dostępnych w wysokiej jakości.

Rakuten – Film można oglądać na platformie VOD Rakuten, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali, a także umożliwia zakup lub wypożyczenie filmów.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!