Drzewa pokoju

6.6/10

Fabuła

“Drzewa pokoju” to poruszający film oparty na prawdziwej historii, która rozgrywa się w kwietniu 1994 roku podczas ludobójstwa przeciwko Tutsiom w Rwandzie. Cztery kobiety o różnych pochodzeniach i przekonaniach zostają uwięzione i ukrywają się przed prześladowcami. Ich walka o przetrwanie w obliczu wszystkich przeciwności losu jednoczy je w niezłomne siostrzeństwo. Film ukazuje siłę więzi między nimi oraz ich determinację, by przetrwać i odnaleźć nadzieję w najtrudniejszych chwilach. “Drzewa pokoju” to nie tylko opowieść o tragedii, ale także o sile ludzkiego ducha i solidarności, która może przetrwać nawet w najcięższych czasach.

Cały film „Drzewa pokoju” online

Premiera filmu “Drzewa pokoju”, którego jedynym reżyserem jest Alanna Brown, miała miejsce 9 kwietnia 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Trees of Peace”, a jego gatunek to dramat. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisany również przez Alannę Brow. Czas trwania filmu wynosi 97 minut.

Dzisiejsza data to 19 listopada 2023 roku, co oznacza, że premiera filmu “Drzewa pokoju” odbyła się już jakiś czas temu. Film ten z pewnością przyciągnął uwagę widzów swoim dramatycznym przekazem i unikalną historią. Reżyserka Alanna Brown z pewnością poświęciła wiele czasu i wysiłku na stworzenie tego filmu, który teraz może cieszyć się uznaniem i popularnością. “Drzewa pokoju” to produkcja amerykańska, która zapewne zdobyła uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Jego krótki czas trwania, wynoszący 97 minut, pozwala na skoncentrowanie się na głównej fabule i emocjach bohaterów. Premiera tego filmu była z pewnością wydarzeniem, które nie można było przegapić.

Gdzie oglądać „Drzewa pokoju” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!