Doppelgänger. Sobowtór

6/10

Fabuła

“Doppelgänger. Sobowtór” to film, który przenosi widzów w czas przełomu lat 70-tych i 80-tych, ukazując dwie równoległe historie rozgrywające się po obu stronach żelaznej kurtyny. Głównymi bohaterami są Hans (Gierszał), który żyje w tętniącym życiem Strasburgu, korzystając z możliwości, jakie daje Zachód, oraz Bitner (Schuchardt), który mieszka z rodziną w Gdańsku i pracuje w stoczni.

Na pierwszy rzut oka nic nie łączy obu mężczyzn, jednak ich przeszłość skrywa tajemnicę, która zmusza ich do zmierzenia się z własnymi słabościami i namiętnościami. Oboje stają przed trudnym pytaniem dotyczącym swojej tożsamości. Czy są tylko sobowtórami, czy może istnieje coś więcej?

Film “Doppelgänger. Sobowtór” porusza tematykę szpiegostwa, politycznych intryg oraz walki o tożsamość w trudnych czasach podziału świata. Przenikliwa fabuła i znakomite aktorstwo sprawiają, że widzowie zostają wciągnięci w emocjonującą podróż przez dwie różne rzeczywistości. Czy bohaterowie odnajdą swoje miejsce w świecie pełnym tajemnic i niebezpieczeństw? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć tylko w “Doppelgänger. Sobowtór”.

Cały film „Doppelgänger. Sobowtór” online

Dzisiejsza data to 29.09.2023, a premiera filmu “Doppelgänger. Sobowtór” miała miejsce już 11 dni temu, czyli 18 września 2023 roku. Film ten został wyreżyserowany wyłącznie przez Jana Holoubka, a jego gatunki to thriller, psychologiczny oraz polityczny. Powstał on w Polsce i scenariusz został napisany przez Andrzej Gołdę. Czas trwania filmu wynosi 119 minut.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!