Dobranoc, mamusiu

5.6/10

Fabuła

Opis filmu “Dobranoc, mamusiu”:

W tajemniczym wiejskim domu bracia bliźniacy zostają zaskoczeni widokiem swojej matki, której twarz jest zabandażowana po niedawnej operacji kosmetycznej. Kobieta tłumaczy, że to tylko efekt zabiegu, jednak wraz z upływem czasu jej zachowanie staje się coraz bardziej dziwaczne i nieprzewidywalne. W umysłach chłopców zaczyna się rodzić przerażająca myśl – czy ta osoba, ukrywająca się pod opatrunkiem, naprawdę jest ich matką? Zagadka ta wciąga ich w wir napięcia i niepewności, odkrywając mroczne tajemnice rodzinnego domu. Czy bracia będą w stanie odkryć prawdę i uratować siebie oraz swoją prawdziwą matkę? “Dobranoc, mamusiu” to film pełen intrygi i emocji, który porusza temat tożsamości i lojalności wobec najbliższych.

Cały film „Dobranoc, mamusiu” online

Premiera filmu “Dobranoc, mamusiu”, wyreżyserowanego przez Matta Sobela, odbyła się już 16 września 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Goodnight Mommy”. Film należy do gatunku dramatu kryminalnego i został wyprodukowany w USA. Scenariusz został napisany przez Kyle’a Warrena. Czas trwania filmu wynosi 92 minuty.

Dzisiejsza data to 8 października 2023 roku, więc premiera filmu “Dobranoc, mamusiu” odbyła się już w przeszłości. Film ten zapewne zdobył uznanie widzów i krytyków, biorąc pod uwagę jego interesujący gatunek oraz talent reżysera i scenarzysty. Oczekuje się, że “Dobranoc, mamusiu” będzie kontynuować swoją drogę sukcesu na międzynarodowych festiwalach filmowych i zdobędzie jeszcze większą popularność wśród widzów.

Gdzie oglądać „Dobranoc, mamusiu” online?

Film można oglądać na platformie VOD, a jednym z popularnych serwisów tego typu jest Amazon Prime Video. Amazon Prime Video słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych, które są dostępne dla subskrybentów. Serwis oferuje również funkcje takie jak personalizowane rekomendacje, możliwość pobierania treści do oglądania offline oraz dostęp do dodatkowych usług, takich jak darmowa wysyłka zamówień na Amazonie.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!