Do ostatniej kości

6.7/10

Fabuła

Do ostatniej kości to poruszający film, który opowiada historię pierwszej miłości między dwójką bohaterów – Maren, młodą kobietą, która musi nauczyć się przetrwać na marginesie społeczeństwa, oraz Lee, porywczym wyrzutkiem i włóczęgą. Podczas ich wspólnej podróży przez tysiąc mil odkrywają ukryte zakamarki Ameryki epoki Ronalda Reagana, spotykając po drodze różne trudności i niebezpieczeństwa. Mimo że starają się uciec od swojej tragicznej przeszłości, nie są w stanie całkowicie się od niej uwolnić. Teraz muszą podjąć decyzję, czy ich miłość jest wystarczająco silna, aby pokonać wszelkie przeciwności losu i różnice między nimi. Do ostatniej kości to film, który porusza ważne tematy takie jak miłość, przemijanie i akceptacja drugiego człowieka.

Cały film „Do ostatniej kości” online

Premiera filmu “Do ostatniej kości”, którego jedynym reżyserem jest Luca Guadagnino, odbyła się już 2 września 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Bones and All”, a jego gatunki to dramat, horror i romans. Film został wyprodukowany we Włoszech i w USA. Scenariusz filmu został napisany przez Davida Kajganicha. Czas trwania filmu wynosi 131 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 24 sierpnia 2023 roku, premiera filmu “Do ostatniej kości” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Do ostatniej kości” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ VOD, która jest znana z szerokiej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji. Film można również znaleźć na platformach takich jak iTunes, Rakuten i Chili, które są popularnymi serwisami VOD oferującymi szeroki wybór filmów i seriali.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!