Demonic

4.1/10

Fabuła

W filmie “Demonic” młoda dziewczyna, Carly, podejmuje desperacką misję wkraczając do wirtualnego świata, aby uwolnić swoją matkę z mocy demona. Ten wizjonerski horror, stworzony przez reżysera takich hitów jak “Dystrykt 9” i “Elizjum”, przenosi nas w mroczny świat koszmarów i tajemniczych wspomnień z dzieciństwa.

Carly od dawna zmaga się z trudnymi relacjami z matką, które obciążone są traumatycznymi wydarzeniami z przeszłości. Matka kieruje się tajemniczymi dolegliwościami, które doprowadziły do tragedii. Teraz utraciła kontakt z rzeczywistością, a lekarze uważają, że jej umysł znajduje się w innym równoległym świecie.

Dr Martins proponuje niekonwencjonalną terapię, która może być jedyną nadzieją na uzdrowienie. Carly musi wejść do wirtualnej rzeczywistości, aby nawiązać kontakt z chorą matką i ostatecznie pokonać demona, który ją opętał.

“Demonic” to film pełen napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Czy Carly odnajdzie w sobie wystarczająco dużo siły i odwagi, aby stawić czoła demonowi i uratować swoją matkę? Przekonaj się sam, jak głęboko sięgnąć w mroczne zakamarki umysłu i zmierzyć się z własnymi lękami w tej niezwykłej historii o miłości, poświęceniu i walce z przeciwnościami losu.

Cały film „Demonic” online

Premiera filmu “Demonic” odbyła się już 22 lipca 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Neilla Blomkampa, który jest jedynym reżyserem produkcji. Jest to horror o czasie trwania 104 minut. Scenariusz filmu również został napisany przez Neilla Blomkampa. “Demonic” został wyprodukowany w Kanadzie.

Dzisiejsza data to 16 listopada 2023 roku, więc premiera filmu “Demonic” odbyła się już w przeszłości. Widzowie mieli okazję zobaczyć ten horror na ekranach kin od ponad dwóch lat. Film Neilla Blomkampa z pewnością wzbudził wiele emocji i przerażających momentów u widzów, którzy zdecydowali się na jego oglądanie.

Gdzie oglądać „Demonic” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ oraz w serwisie VOD Canal+ Online. Serwis Canal+ Online słynie z bogatej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji, ekskluzywnych seriali oraz transmisji sportowych.

Film można również znaleźć na platformie Amazon Prime Video, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali, w tym wiele oryginalnych produkcji.

Serwis Play Now, dostępny dla abonentów sieci Play, również umożliwia oglądanie filmów online. Play Now oferuje różnorodne treści, w tym filmy, seriale, programy telewizyjne i transmisje sportowe.

Natomiast serwis Cineman to platforma VOD, która specjalizuje się w filmach niezależnych i artystycznych. Cineman jest znany z prezentowania niszowych produkcji oraz festiwalowych hitów.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!